خرید سریال کره ای پسران بعلاوه ۹ با زیرنویس فارسی

مشخصات سریال پسران بعلاوه ۹ :خرید سریال کره ای پسران بعلاوه 9 با زیرنویس فارسی
نام انگلیسی : Plus Nine Boys | Age Ending in Nine Boy
شبکه پخش کننده : tvN
محصول : کشور کره ی جنوبی
زیر نویس : زیر نویس فارسی
ژانر : کمدی | عاشقانه
کارگردان : Yoo Hak-Chan
نویسنده : Park Yoo-Mi
تعداد قسمت ها : ۱۶ قسمت
شروع پخش : آگوست ۲۰۱۴
روزهای پخش : جمعه ها و شنبه ها
جایگزین سریال : Marriage Not Dating
داستان سریال پسران بعلاوه ۹ :خرید سریال کره ای پسران بعلاوه 9 با زیرنویس فارسی
یک درام با فضایی تازه و جالب که در اون پسرها و مردهایی با سن ۹، ۱۹ ، ۲۹ و ۳۹ کار می کنند، عاشق می شن و خوش می گذرونن. سه تا جوانترها با هم برادرند در حالیکه مرد ۳۹ ساله مردی مجردیه که به دنبال ازدواجه. دو تا بازیگرهای با نمک و کوچولوی این سریال در سریال رنگین کمان طلایی هم هم بازی بودن و البته فوق العاده محبوب هستن. این سریال مشکلات این آدمها رو که با هم زندگی می کنند ولی انگار در دوره های زمانی مختلفی قرار دارند رو به نمایش می زاره. چالشهایی که هر کدوم با اون روبه رو می شن درامی متفاوت و جالب می سازه.
داستان سریال پسران بعلاوه ۹ :
این کمدی رمانتیک در مورد چهار پسر در سنین ۹ ، ۱۹ ، ۲۹ و ۳۹ سالگی است که هر کدام از آن ها در آغاز دهه ی جدیدی از زندگیشان با چالش های جدیدی در مورد عشق و کارشان رو میشوند.
کو کوانگ سو ۳۹ ساله است و یکی از موفق ترین مدیران تولید برنامه های زنده ی موسیقی است ولی وقتی اعضای گروه خواننده ای که مسئولشان است هنگام پخش برنامه شلوارهایشان را در می آورند ، در حرفه ی خود سقوط میکند. او بعد از این اتفاق افسردگی میگیرد و به دنبال دو.ست.دختر سابقش که به دلیل مشکلات کاری با قلبی شکسته از هم جدا شده بودند میرود.
کانگ جین گو ۲۹ ساله ، مردی فشن و رُک و برنامه ریز یک آژانس بزرگ مسافرتیست که ظاهری خشن دارد ولی تصمیم میگیرد تحولی در زندگی خود بوجود آورد.
کانگ مبن گو ۱۹ ساله یک نوجوان خونگرم است که سال آخر دبیرستان را میگذراند و در ورزش جودو مهارت زیادی دارد و میخواهد با گرفتن بورس تحصیلی در رشته ی جودو به دانشگاه رفته و قهرمان این رشته شود تا این که با دختری زیبا و مرموز به نام سو آه آشنا میشود که همه ی پسرای دبیرستانی منطقه خاطر خواهشن .
کانگ دونگ گو ۹ ساله به خاطر اشتهای خوبی که دارد مدل تبلیغاتی معروف مواد غذایی است ولی وقتی به خاطر یک بازیگر از راه رسیده ، یکی از تبلیغات خود را از دست میدهد احساس تهدید میکند .
بازیگران سریال پسران بعلاوه ۹ :خرید سریال کره ای پسران بعلاوه 9 با زیرنویس فارسی
Kim Young-Kwang
Oh Jung-Se
Yook Sung-Jae
Choi Ro-Woon
Kyung Soo-Jin
You Da-In
Park Cho-Rong
Lee Chae-Mi
Kim Hyun-Joon
Minha
Kim Gang-Hyun
Park Ha-Joon

خرید سریال کره ای پسران بعلاوه ۹ با زیرنویس فارسی

منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 4 DVD قیمت: 8000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با پسران بعلاوه ۹ با زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *