سریال vikings

مشخصات سریال Vikings :
aa4نام سریال :  Vikings | وایکینگ ها
محصول : ایرلند | کانادا
سال انتشار : ۲۰۱۳
کارگردان : Michael Hirst
ژانر : اکشن | درام | تاریخی
امتیاز : ۸.۵ / ۱۰
کیفیت : عالی
زبان : انگلیسی
زیرنویس فارسی : دارد
پخش از شبکه : History
تعداد فصل : ۵ فصل

داستان سریال Vikings :

سریال vikings | وایکینگ ها سریال Vikings داستان راگنار لوتر بزرگترین قهرمان در زمان خودش را بازگو میکند..داستان گروه برادری وایکینگی راگنار و خانواده اش و تبدیل او به پادشاه قبیله اش را تعریف میکند..او به جز قدرت جنگاوری بالا قدرت بخشش و دیگر صفات خوب را نیز دارا بود که او را تبدیل به مبارزی جاودان کرد..
سریال Vikings می گوید حماسه باند راگناروک از برادران وایکینگها و خانواده اش سرچشمه می گیرد، و به عنوان دیگر او برای تبدیل شدن به پادشاه قبایل وایکینگ آماده است. و همچنین به عنوان یک جنگجوی بی باک، راگناروک مظهر سنت های نورس از خود گذشتگی به خدایان افسانه ای است که او یکی از نوادگان مستقیم اودین، خدای جنگ و رزمندگان بود.

همان طور که از نام سریال بر می آید وایکینگ ها داستان معروف ایرلندی هایی است که در سال ها ۸۰۰ میلادی میزیستند و با کشتی به غارت و حمله به سراسر جهان به خصوص اروپا میپرداختند. نزدیک به سال ۸۰۰ تا ۱۰۵۰ برای سه سده، جنگجویان وایکینگ با کشتی‌های دراز و درخشان خود، اروپا را به ترس وامیداشتند. آنها از اسکاندیناوی برای جستجوی سیم، بردگان و زمین به دریا رفتند. برخی از آنها به بریتانیا و فرانسهیورش می‌بردند، و برخی دیگر به روسیه و رودهای دوردست آسیا. وایکینگ‌ها جویندگان دلیر و بی باکی بودند.

آنها با بی باکی از میان امواج خروشان اقیانوس اطلس گذر کرده، ایسلند و گروئنلند را یافتند و به شمال آمریکا نیز گام نهادند. حال شبکه موفق history که به مانند شبکه معروف national Geo Geraphic به پخش مستند معروف است که البته مستندهای تاریخی این بار بعد از موفقیت سریال موفق خود یعنی خانواده هت فیلد و مک کوی این بار به سراغ داستان واقعی دیگری رفته است و این بار به ایرلند و جزایر ان رفته تا داستان وایکینگ ها را برای بینندگان این شبکه کابلی که طرفداران زیادی دارد روایت کند..

کمپانی های همکار:aas1

Irish Film Board
Take 5 Productions
World 2000 Entertainment

بازیگران سریال Vikings:

Travis Fimmel
Clive Standen
Katheryn Winnick

فصل اول
تعداد: 4 DVD قیمت: 12000 تومان خرید فصل اول
خرید فصل اول
فصل دوم
تعداد: 4 DVD قیمت: 12000 تومان خرید فصل دوم
خرید فصل دوم
پنج فصل کامل
تعداد: 21 DVD قیمت: 63000 تومان خرید پنج فصل کامل
خرید پنج فصل کامل
فصل سوم
تعداد: 4 DVD قیمت: 12000 تومان خرید فصل سوم
خرید فصل سوم
فصل چهارم
تعداد: 5 DVD قیمت: 15000 تومان خرید فصل چهارم
خرید فصل چهارم
فصل پنجم
تعداد: 4 DVD قیمت: 12000 تومان خرید فصل پنجم
خرید فصل پنجم
محصولات مرتبط با سریال Vikings

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *