صبح یک روز معمولی مثل هر روز دیگه، شخصیت‌های اصلی داســتان، روزشون رو شروع می‌کنند. اما زمین‌لرزه‌ی شدیدی، هــمـه‌ی شهر vرو بی‌خبر از آنچه در حال وقوعه، نگران و مضطرب می‌کنه. هــمـه اما خیلی زود متوجه میشوند کــه چیزی کــه باعث این لرزه‌ها شـــده، در واقــع، ورود کشتی فضایی غول‌پیکریه کــه خساراتی رو هم در همون بدو ورودش به جا می‌ذاره. بـــعــد از چند دقیقه نفس‌گیر،‌ هــمـه در حالی کــه آماده‌ند تا موجودات فضایی، مشابه اونچیزی کــه در فیلم‌ها دیده‌اند رو مشاهده کنند، با یک پیام ویدیویی از یک شخصیت کاملاً انسانی روبرو می‌شن .

زنی کــه عــنـوان می‌کنه کــه به تازگی متوجه شـــده‌اند کــه اونها تنها موجودات هوشمند دنیا نیستند و به همین دلیل به زمین اومده‌اند تا با خودشون صلح بیارن و تکنولوِژی برترشون رو با زمینی‌ها به اشتراکV-Third-season-is-possible بگذارند. این پیام همزمان در ۲۹ شهر بزرگ دنیا و به زبان‌های مختلف و با سفینه‌های مشابه هم به گوش هــمـه‌ی مردم دنیا می‌رسه. خیلی زود، روابط اولیه بین طرفین آغاز می‌شه و بیگانگان کــه حالا مردم زمین (البته آمریکایی‌ها!) اونها رو Visitor ها صدا می‌زنند، تلاش می‌کنند با کمک یکی از گزارشگران تلویزیونی، وجهه‌ی مثبتی از خودشون رو به نمایش‌بگذارند.
از معروفترین بــازیــگـرانی کــه در این مجموعه‌،‌ نقش‌های اصلی رو بازی می‌کنند می‌شه به الیزابت میشل، مورنا باکارین و الن تودیک اشاره کــرد. طرفداران لاســت با الیزابت میشل کــه نقش جولیا رو در فصل‌های سوم تا پنجم بازی کــرده آشنا هستند. او در سریال V، نقش یک مامور FBI رو بازی می‌کنه کــه به ویزیتورهای موردبحث و نیاتشون، اعتمادی نداره. پسری نوجوان او هم، نگرانی‌های او رو دوچندان می‌کنه. دو بــازیــگـر آخری هم در سریال نیمه‌تمام اما پرطرفدار Firefly و همین‌طـــور فیلم Serenity کــه بر اساس همین سریال ساخته شـــده، بازی کــردند. مورنا باکارین کــه اصلیتی برزیلی داره در سریال V نقش آنا، رهبر بیگانگان رو بازی می‌کنه. بازی درخشان او در این سریال البته، شباهتی به نقشی کــه در Firefly داشت نداره. حرکات کاملاً کنترل‌شـــده به همراه نگـــاهــی نافذ، کــه شخصیت یکی سیاســتمدار پیچیده رو به خوبی به تماشاگر القا میکنه، مهر تاییدیه به انتخاب نقشی کــه در V به عهده او گذاشته اند.

پک کامل نسخه کامپیوتری
تعداد: 2 DVD قیمت: 8000 تومان خرید پک کامل نسخه کامپیوتری
خرید پک کامل نسخه کامپیوتری
فصل اول
تعداد: 4 DVD قیمت: 8000 تومان خرید فصل اول
خرید فصل اول
فصل دوم
تعداد: 4 DVD قیمت: 8000 تومان خرید فصل دوم
خرید فصل دوم
پک کامل نسخه خانگی
تعداد: 8 DVD قیمت: 16000 تومان خرید پک کامل نسخه خانگی
خرید پک کامل نسخه خانگی
محصولات مرتبط با سریال V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *