سریال revenge با زیرنویس فارسی

مشخصات سریال revenge :

نام سریال : خونخواهی
ژانر : درامسریال revenge با زیرنویس فارسی
کارگردان : Mike Kelley
بازیگران : Madeleine Stowe, Emily VanCamp and Gabriel Mann
سال تولید : ۲۰۱۱ – ۲۰۱۳
محصول : آمریکا
زبان : انگلیسی
زیرنویس : فارسی
زمان : میانگین هر قسمت ۴۴ دقیقه
امتیاز : ۸٫۳/۱۰
کیفیت : عالی – HDTV
کانال پخش کننده : ABC آمریکا
تعداد فصل ها : ۳ فصل
تعداد قسمت های هر فصل : ۲۲ قسمت

داستان سریال revenge :

امیلی ونکمپ، بازیگر ۲۶ ساله کانادایی که بازی در سریال «برادران و خواهران» سینمایی «حلقه۲» و … را در کارنامه دارد، در این مجموعه نقش دختری به نام آماندا کلارک را دارد که کودکی، بر اثر توطئه چینی چند نفر، پدر او که تنها سرپرستش بوده به زندان افتاده و خودش هم به کانون اصلاح و تربیت فرستاده شده است. در این دسیسه، پدر او به مشارکت در یک عملیات تروریستی متهم شده و پس از چند سال در زندان میمیرد.
آماندا نیز بعد از ۱۰ سال که به سن قانونی میرسد، آزاد میشود و در بدو آزادی، پسری به نام نولان راس (با بازی گابریل من) جعبه ای را از طرف پدر به او میدهد.

آماندا که فریب دروغ توطئه گران را خورده، ابتدا او را میراند و پدرش را یک قاتل خطاب میکند، اما نامه پدر و برخی مدارک داخل جعبه، حقیقت را برای او فاش میسازد. آماندا که خاطرات خوبی در کودکی با پدرش داشته، درصدد انتقام برمی آید.
او با سفر به محل زندگی دوران کودکی اش در شهر ساحلی همپتون، هویت خود را به امیلی تورن تغییر میدهد. او با نفوذ به زندگی یکی از خانوادهه ای مرفه، اما فاسد شهر که در توطئه چینی علیه آنان دست داشته اند، خود را دختری مهربان و جذاب جا میزند تا مسیر را برای انتقام گیری هموار کند. جملات افتتاحیه سریال revenge نیز از زبان او مطرح میشود تا آرام آرام این کاراکتر برای تماشاگر شناسانده شود.

توضیحات سریال revenge :

سریال revenge ریتم مناسبی دارد و فضای معمایی آن مخاطب را درگیر خود میکند.ax2
در کارنامه جوایز این سریال نامزدی بهترین بازیگر زن (مادلین استو) از گلدن گلوب، کسب جایزه بهترین سریال از جوایز آلن گراسی، نامزدی در رشته بهترین صداگذاری و موسیقی از انجمن طراحان صدای آثار تصویری آمریکا و نامزدی بهترین سریال از جوایز انتخاب مردمی آمریکا (همگی در سال ۲۰۱۲) دیده میشود.
مادلین استو در نقش ویکتوریا گریسون و هنری شرنی به نقش کنراگریسون زوجی هستند که در توطئه علیه پدر آماندا شرکت داشته اند. جوشابومن هم نقش پسرشان دانیل را دارد که آماندا از طریق جلب علاقه او وارد این خانواده میشود.مایکالی، نویسنده سریال های «زندگی زیبا: تیبیال»، «سوئینگ تاون»، جریکو، او.سی و …، تهیه کنندگی و نویسندگی این سریال را برعهده دارد. «چه اتفاقاتی در اطراف ما روی میدهد»، شعار تبلیغاتی سریال revenge است که در استودیوهای منهتن بیچ کالیفرنیا تصویربرداری میشود.

منبع : زرمارکت

فصل اول
تعداد: 6 DVD قیمت: 18000 تومان خرید فصل اول
خرید فصل اول
فصل دوم
تعداد: 6 DVD قیمت: 18000 تومان خرید فصل دوم
خرید فصل دوم
چهار فصل کامل
تعداد: 24 DVD قیمت: 72000 تومان خرید چهار فصل کامل
خرید چهار فصل کامل
فصل سوم
تعداد: 6 DVD قیمت: 18000 تومان خرید فصل سوم
خرید فصل سوم
فصل چهارم
تعداد: 6 DVD قیمت: 18000 تومان خرید فصل چهارم
خرید فصل چهارم
محصولات مرتبط با سریال revenge با زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *