خرید سریال Boardwalk Empire با زیرنویس فارسی

مشخصات سریال Boardwalk Empire :خرید سریال Boardwalk Empire با زیرنویس فارسی
ژانر : درام | جنایی
سازنده : ترنس وینتر
کشور سازنده : ایالات متحده
زبان‌ : انگلیسی
تعداد فصل‌ها : ۵
تهیه‌کننده : یوجین کلی
داستان سریال Boardwalk Empire :
سریال Boardwalk Empire امپراتوری بوردواک یک درام تاریخی است که بر زندگی ایناک “ناکی” تامپسون (بر پایه شخصیت تاریخی ایناک لوویس جانسون) تمرکز دارد. ناکی تامپسون سیاستمداری است که در شهر آتلانتیک سیتی ظهور پیدا می‌کند و کنترل این شهر را در طول دوره ممنوعیت الکل در ایالات متحده بین دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۳۰ در اختیار می‌گیرد. ناکی در زندگی سیاسی و شخصی خود با افراد مختلفی از جمله تبهکاران، سیاستمداران، مامورین دولتی و مردم عادی در تعامل و ارتباط است. دولت فدرال نیز علاقه‌مند است تا از قاچاق مشروبات الکلی و سایر فعالیت‌های غیر قانونی در منطقه آگاهی پیدا کند و بدین منظور مامورینی را برای تحقیق در مورد ارتباط‌های تبهکارانه احتمالی به این شهر اعزام می‌کند. این مامورین پس از ورود به آتلانتیک سینی متوجه سبک زندگی اشرافی ناکی می‌شوند و رد پای او را در برخی از جنایت‌ها کشف می‌کنند.
توضیحات سریال Boardwalk Empire :
همه ی ایرادهای بنی اسرائیلیِ پیشین در خصوص شروع های کند سریال Boardwalk Empire با موجی که افتتاحیه ی فصل آخرِ سریال با اشتیاقی تحسین برانگیز ایجاد می کند از بین می روند. قسمت های اولیه فراگیرتر و سینمایی تر از حد معمول به نظر می رسند و با فلاش بک های طولانی برای شناساندن شخصیت ناکی تامپسون در میانِ محلی های مختلف ، به شدت وامدار سه گانه ی پدرخوانده اند. لغو قانون ممنوعیت مشروبات الکلی همیشه نقطه ی پایانی منطقی برای این سریال باشکوهِ شبکه HBO به نظر می رسیده – در واقع یک تاریخ انقضای تعبیه شده- و اگر ادامه ی سریال Boardwalk Empire هم این حد از داستان گویی را دارا باشد طرفدارانش می توانند با خوشحالی تمام نگرانی هایشان را فراموش کنند.
سریال Boardwalk Empire با پرش زمانی به چند سال بعد و در سال ۱۹۳۱ شروع می شود . تمرکزِ سریال بر شخصیت ناکیِ حسابگر ( با بازی بهتر از همیشه ی استیو بوسِمی) است . او که فهمیده قانون منع مشروبات الکلی نخ نما شده سعی در قانونی کردن کسب و کارهایی دارد که برای خرید و فروش مشروبات غیرقانونی اش سرمایه تامین می کنند ( دو سال بعد این قانون از بین رفت ). البته شهرتش همیشه بر او تقدم دارد و باعث نگرانی هایی درباره چشم انداز همکاری هایش می شود ، با این حال یک تاجر ثروتمند بوستونی به نام جوزف کندی (با بازی مَت لِژِر) به وضوح در این خصوص کنجکاو شده است.
بازیگران سریال Boardwalk Empire :خرید سریال Boardwalk Empire با زیرنویس فارسی
استیو بوشمی
مایکل پیت
کلی مکدونالد
مایکل شانون
شی ویگهم
مایکل استالبرگ
استیفن گراهام
وینسنت پیاتزا
مایکل ویلیامز
آنتونی لاسیورا
پائول اسپارکس
جک هوستون
بابی کنوال
گرچن مول

منبع : زرمارکت

فصل اول
تعداد: 3 DVD قیمت: 6000 تومان خرید فصل اول
خرید فصل اول
فصل دوم
تعداد: 3 DVD قیمت: 6000 تومان خرید فصل دوم
خرید فصل دوم
فصل سوم
تعداد: 3 DVD قیمت: 6000 تومان خرید فصل سوم
خرید فصل سوم
فصل چهارم
تعداد: 3 DVD قیمت: 6000 تومان خرید فصل چهارم
خرید فصل چهارم
پنج فصل کامل
تعداد: 15 DVD قیمت: 30000 تومان خرید پنج فصل کامل
خرید پنج فصل کامل
فصل پنجم
تعداد: 3 DVD قیمت: 6000 تومان خرید فصل پنجم
خرید فصل پنجم
محصولات مرتبط با سریال Boardwalk Empire

2 thoughts on "سریال Boardwalk Empire"

  1. بهزاد گفت:

    سلام از کیفیت تصویر سریال چیزی ننوشتید/لطفا بفرمایید در چه حدی هست

    1. serial20 گفت:

      کیفیت تصویر ۷۲۰ هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *