سریال یک درصد از هر چیز با زیرنویس فارسی

 خلاصه داسـتان سریال یک درصد از هر چیز :
کیم جونگ هوا یک دختر سخت کوشـه کــه معلم جوان  مدرسه راهنمایی اســت و به پول هم علـــاقه دارد . او به شدت خونــگرمه و دوست داره به سریال یک درصد از هر چیز با زیرنویس فارسیهــمـه کمک کنه . او یکبار برای حمل وسایل به مردی کمک می کنه و در نتیجه اون پیرمرد به شدت سپاسگذارش می شود .
این پیرمرد رییس پولدار یکی از شــرکـتهای معـــروف اســت . نوه ارشد اون کانگ دونگ وون تاجر موفقی اســت کــه با پدربزرگش رقابت می کند . برای همین اون برای رام کــردن نوه سرکشش کیم جانگ هوا ، وصیت می کند کــه هــمـه ثروتش به کسی برسد کــه با اون دختر معلم عروسی کند . پدر و مـــادر کانگ او را مجبور می کنند کــه به دیــدن دختری برود کــه پدر بزرگ برای نوه عزیزش در نـــظر گرفته اســت.
اگرچه در اول کار کیم و کانگ قبول نمی کنند چون کانگ جذاب ولی به شدت بد رفتار اســت ، این توافق آنها را به هم نزدیکتر می کند . با تدبیر پدربزرگ هرچند رابطه ای کــه در اول کار ۹۹ درصد غیر ممکن بــــوده با یک درصد شانس به عـــالــی ترین رابطه تبدیل می شود.
مـشخـصات سریال یک درصد از هر چیز :
نام ها : ۱ درصد از هر چیز / ۱% از هر چیز / یک درصد از هر چیز / ۱%의 어떤 것 / ۱% eh uh ddun gut / Something About 1% / 1% of Anything
کــشـور : کره جنوبی
شبکــه : MBC
ژانر: عاشقانه , درام
اپیزود : ۲۶ قـسمـت
بازیگـران سریال یک درصد از هرچیز :
Kim Jung Hwa as Kim Da Hyun
Kang Dong Won as Lee Jae In
Han Hye Jin as Jung Hyun Jin
Lee Byung Wook as Min Tae Ha
Kim Ji Woo as Lee Jae Yeong
Kim Seung Min as Kim Hyeong Jun
منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 5 DVD قیمت: 10000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال یک درصد از هر چیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *