سریال کره ای یاد آوری با زیرنویس فارسی

مشخصات سریال کره ای یاد آوری :سریال کره ای یاد آوری
نام کره ای : 리멤버
نام انگلیسی : Remember
نام فارسی : یاد آوری
محصول کشور : کره جنوبی
ژانر : عاشقانه | قانون | سیاست | روان شناسی
کارگردان : Lee Chang – Min
نویسنده : Yoon Hyun – Ho
شبکه : SBS
تعداد قسمت ها : ۲۰
تاریخ پخش : Dec 9, 2015
روزهای پخش : چهار شنبه و پنج شنبه
زیر نویس : فارسی
کیفیت : ۷۲۰ HD
داستان سریال کره ای یاد آوری :11n
در مورد شخصیتی به نام سو وو بین ـه که سندرم حافظه شدید داره .. اون وکیل می شه تا بی گناهی پدر ش رو ثابت کنه .. اما با تغییرات زیادی تو زندگی ش مواجه می شه و در حالی که روی پرونده پدر ش کار می کرده حافظه ش رو به طور کامل از دست می ده
توضیحات :
آغازگر فعالیت‌های یوسئونگ هو، شرکت او در یک آژانس تجاری با نام n016 در سال ۱۹۹۶ بود. هنگامی که او هفت سال سن بیشتر نداشت حرفهٔ خود را به عنوان یک بازیگر کودک در سال ۲۰۰۲ اغاز کرد و دراولین سریال کره‌ای خود به ایفای نقش پرداخت. اما سریال The Way Home’اولین فعالیت او بود که باعث درخشش کم نطیر او در دنیای بازیگری شد. او در این سریال نقش یک پسر شهرستانی را داشت که درگیر ودار درک معنای زندگی بود و با مادربزرگ نیمه شنوای خود روزگار می‌گذراند. این فیلم اگرچه بودجهٔ کمی را به خود اختصاص داده بود اما با جذب ۴ میلیون مخاطب به خوبی درخشید.
یوسئونگ پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان گویانگ، از دانشگاه‌های معتبر کره پذیرش شد. اما او از رفتن به دانشگاه چشم پوشی کرد چرا که معتقد بود در آن دوره بیشتر باید به حرفهٔ اصلی خود بپردازد و تا زمانی که به رشتهٔ تحصیلی خاصی علاقه‌مند نشده نباید به دانشگاه برود. در میان انتقادهایی که به این تصمیم یو وارد شد اما طرز تفکر وی اندیشه‌های مثبتی را در ذهن دانشجویان مشهور و با سابقهٔ دانشگاه‌های کره ایجاد کرد ۵ مارچ ۲۰۱۳، سئونگ هو به خدمت سربازی رفت و به مدت پنج هفته آموزشهای پایه را گذراند و به عنوان یک سرباز وظیفه باید ۲۱ ماه را در ارتش فعالیت کند. اگرچه که دسامبر سال ۲۰۱۲ خبر داده شد که سئونگ هو برنامه ریزی کرده که بعد از اتمام سریال Missing You به سربازی برود ولی تا قطعی شدن ماجرا، خبر رفتنش را به طور رسمی اعلام نکرده بود. سئونگ هو گفت که دوست دارد مثل یک سرباز معمولی انجام وظیفه کند نه به عنوان “سربازهنرمند” و برای همین برای آژانس رسانه‌ای وزارت دفاع درخواستی نفرستاده بود.
بازیگران سریال کره ای یاد آوری :
Yoo Seung Ho
Park Min Young
Park Sung Woong
Nam Gung Min
Jun Kwang Ryul
Lee Shi Eon

پک کامل
تعداد: 5 DVD قیمت: 10000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال کره ای یاد آوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *