خلاصـه داستان سریال کره ای درخت بهشتی :

هانا دختر جوانی است که در کودکی پدرش رو از دست داده و در ژاپن زندگی می‌کند.وقتی مادرش از سفری به ژاپن برمی گرده، دوباره ازدواج می‌کنه و همراه با شوهر کره ای و پسر او (یون سو) است. یون سو، پسر نقاشی کــه وقتی ۱۰ ســــاله بــــوده مادرش را از دست داده و از اون زمان تا حالا کــه جوانی ۲۰ ساله شده ، با کسی صحبت نمی کنه، و تو خودشه و دنیایش رو از بقیه جدا کــرده.

سریال کره ای درخت بهشتی

وقتی هانا برادر جدیدش رو میبیمه طبق صحبتهای مادرش به این پسر محبت می کنه و در هر سریال کره ای درخت بهشتیفرصتی بهش نزدیک میشه و سعی میکنه تا اون رو از این حال و هوا دربیاره ولی یون سو هیچ توجهی به هانا نمی کنه! تا اینکــه والدینشان ماه عسل میرن و اونها رو پیش عمه هانا(خواهر پدر واقــعی او) و دخترش(مایا) کــه حالا اداره مهمانسرای اونها رو به عهده گرفتن، تنها میزارن.بـــعــد از رفتن آنها، عمه بدجنس شروع به سوء اســتفاده و بدرفتاری از هانا می کنه و از اون مثل یه مستخدم کار می‌کشه و نقشه هایی برای فروش مخفیانه مهمانخانه و فرستادن دخترش به دانشگاه طــراحی میکنه.در این موقعیت عذاب آور برای هانا، بر حسب اتفاقاتی کــه می افته روابط او و برادرش یون سو بهتر و بهتر میشه تا اینکــه یون سو بـــعــد از ۱۰ ســــال ، به خاطر هانا شروع به صحبت می کنه و ….

سریال کره ای درخت بهشتی

سریال درخت بهشتی ( کره ای ، درام ) آغاز شروع عشقی عمیق و والاتر از حد تصور،فراتر از روابط خواهر و برادری ( از نوع ناتنی ) ،اعتراف یون سو به عشق بینهایت و جنون آمیز او به هانا و همچنین هانا به یون سو عشقی کــه در این سریال مطرح میشه تقریبا از نوعی آسمانیه و شخصیت مرد سریال یعنی یون سو نمادی از اراده و فداکاری در این مجموعه هست . تقریبا میشه گفت یکی از جالب توجه ترین و ساده ترین سریال های کره ای کــه به معنای واقــعی عشق و اراده رو به بازی می گیره و رنگ دیگری بهش می ده .

سخن آخر: درختی تا بهشت ، سریالی خوش ساخت ، تاثیرگذار، دقیق و در خور توجه ست .سریالی کــه به بهترین وجه ممکن به موضوعی ظریف و پیچیده به نام عشق از زاویه ای جدید می پردازد و به خوبی هم عمیقترین حد عشق انسانی را به تصویر میکشدسریال کره ای درخت بهشتیو به خاطر کشش و باورپذیری درست و به جای داســتان فیلم ،همراه با بازی خوب بــازیــگـران ، موسیقی بسیار زیبا،طــراحی صحنه ملموس و کارگردانی حرفه ای ،و.. به سریالی تبدیل شـــده بــــود کــه در زمان پخش تلویزیونی در کره و ژاپن طرفداران و علاقه مندان بیشماری داشت.

سریال کره ای درخت بهشتی

 

پک کامل
تعداد: 4 DVD قیمت: 12000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال کره ای درخت بهشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *