سریال کره ای تیرانداز چوسان با زیرنویس فارسی

مشخصات سریال کره ای تیرانداز چوسان :سریال کره ای تیرانداز چوسان با زیرنویس فارسی
نام فارسی سریال : تیرانداز چوسان
نامهای انگلیسی : Gunman in Joseon | The Joseon Shooter
نام کره ای : 조선 총잡이
تلفظ نام کره ای : Joseon Chongjabi
تعداد قسمتها : ۲۰
پخش از شبکه : KBS2
کارگردان : Kim Jung-Min
نویسنده : Ki Seung-Tae
زبان : کره ای
کشور : کره جنوبی
سال پخش : ۲۰۱۴
داستان سریال کره ای تیرانداز چوسان :
این سریال در قرن نوزدهم سلسله چوسون می گذرد، زمانی که کشور به سمت عصر جدیدی از رشد و شکوفایی پیش میرود. پارک یون کانگ پسر نا مشروع بهترین شمشیر زن جوسون، بعد از مرگ پدر و خواهرش در پی گرفتن انتقام بر می آید….
توضیحات :111aa689e88e12f03368340afeba17bf6a6bd
لی جون کی کارش را به عنوان یک مدل آغاز کرد و نقش های فرعی در سریالهای کره را برعهده می گرفت. در سال ۲۰۰۱، او برای اولین بار در تبلیغات تجاری تلویزیون برای نشان مُد “سو بیسیک” ظاهر شد. او اولین بار با فیلم ” هتل زهره” (محصول ژاپن) کارش را آغاز کرد. اولین حضور درام خود را در “پژواک ستاره” (Star’s Echo)، از سریالهای کوتاه دو قسمتی MBC و Fuji TV در سال ۲۰۰۴ تجربه کرد. پس از آن، او در “بدون توقف ۴″، “شهر سریال”، “چه باید کرد؟” و فیلم “پسران پرنده” ظاهر شد.
در سال ۲۰۰۵، اولین نقش اصلی بازیگری خود را در فیلم “شاه و دلقک” با ایفای نقش گونگ گیل ارائه داد. مهارت های بازیگری لی در ارائه ویژگی های یک دلقک با ویژگیهای خاص در این فیلم، او را به ستاره ای محبوب در سراسر آسیا تبدیل کرد و باعث شد جوایز بسیاری دریافت کند. نقش بعدی او، بازی شخصیت حمایت گر سو جونگ وو، در سریال جنجالی “دختر من”، در سال ۲۰۰۵ بود. در این سریال او تصویر خود را از آن دلقک شناخته شده، به یک پسر ثروتمند تغییر داد. ایفای این نقش ها، محبوبیت لی را ببیش از پیش کرد و اجازه داد او نه تنها در کره، بلکه در سراسر آسیا و در خارج از کشور شناخته شود. فهرست فیلم ها و سریالهای او را در ادامه خواهید دید.
بازیگران سریال کره ای تیرانداز چوسان :
Lee Joon-Gi
Nam Sang-Mi
Jeon Hye-Bin
Han Joo-Wan
Yu Oh-Seong
منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 5 DVD قیمت: 10000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال کره ای تیرانداز چوسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *