سریال کافی پرنس با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان سریال کافی پرنس :
سریال کافی پرنس با زیرنویس فارسی فروشگاه سریال کافی پرنس درباره زندگی عشقی و رویاهای ۴ جوان است که در یک کافی شاپ همدیگر را ملاقات میکنند. هان گیول بازیگر گونگ یو جوانی باهوش است که از وابسته شدن به کسی در زندگی متنفر است.
او که از درگیر شدن با کارهای خانواده متنفر است، به توصیه مادربزرگش یک کافی شاپ را مدیریت میکند.
او که نمیتواند از اوامر مادربزرگش سرپیچی کند مسئولیت راه اندازی کافی شاپ را میپذیرد و خودش را با کارهای کافی شاپ مشغول میکند. یک روز اون چان که یک دختر شاد است و شخصیت غیر قابل پیش بینی دارد را میبیند و معنای عشق واقعی را میفهمد.
کافی پرنس داستانی درباره یک عده جوان است که خودشان را غرق کارهای کافی شاپ میکنند و در عین حال در همان کافی شاپ عشقشان و امیدهای نو را می یابند. این سریال نشان میدهد که چگونه میتوان یک خانواده در محل کار تشکیل داد و چگونه میتوان یک مسئول موفق که میتواند ورای یک فروشگاه کار کند، باشیم. در یک شهر افسرده کننده که برج های آن تمام شهر را گرفته اند پویایی و فعالیت نسل جوان به شهر مرده ، انرژی میدهد.
وقتی در شهر با اتوبوس میگردید، دلتان برای کسانی که کنار آسمان خراش ها راه میروند میسوزد.اما کسانی هم هستند مانند شما که درخیابان آنها را میبینید و این ساختمان های بلند را میسازند و به سختی در اماکن کار میکنند تا برای خودشان و دیگران امیدهای نو به زندگی ایجاد کنند. به یک شهر مرده چه چیزی میتواند گرما و انرژی و تحرک ببخشد؟ همانطور که یک تکه پارچه قلاب دوزی شده ه به ساعت ها کار کردن با نخ و سوزنی نازک احتیاج دارد ، مردم شهری هم مثل پارچه جامعه هستند.
داستان سریال کافی پرنس ، با چهار جوان ، دل شما را از یک امید نو پر میکند . این چهار جوان شامل یک آشپز است که در سه ثانیه صدف را میپزد ، یک شمع ساز که در چند ثانیه میتواند ۱۲۰شمع را سرجایشان بگذارد، یک روزنامه پخش کن که یک باری از روزنامه که ۳۰۰ کیلوگرم وزن دارد را روی کمرش حمل کند، تا الان چنین آدم های جالبی دیده اید؟

مشخصات سریال کافی پرنس :coffee_prince5
عنوان : 커피프린스 ۱호점 / The 1st Shop of Coffee Prince / Coffee Prince
نام فارسی : کافه پرنس – کافی پرنس – کافه پرنسس
کشور : کره جنوبی
سال : ۲۰۰۷
ژانر : رومانتیک ، کمدی
بــازیــگـران سریال کافی پرنس :
Gong Yoo
Yoon Eun-hye
Lee Seon-gyoon
Chae Jeong-an

منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 6 DVD قیمت: 12000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال کافی پرنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *