سریال پشت برج سفید با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان سریال پشت برج سفید :
سریال پشت برج سفید داستان زندگی تعدادی پزشک است که در بیمارستانی وابسته به دانشگاه کار میکنند ، پرفسور جنگ جون پزشک جوان و بسیار حاذقی است که وارد بخش جراحی شده و در جراحی هایش بسیار دقیق است تا جائیکه به علت کثرت بییمارانش خبر در مطبوعات پیچیده است و چندین صفحه از یک مجله معروف غیر پزشکی به جراحی های بی نظیر وی اختصاص داده شده است ، پروفسور لی جو به پروفسور جوان حسادت می نماید و این حسادت زمانی عمیق تر می شود که ….سریال پشت برج سفید با زیرنویس فارسی
دکتر جوان چون‌هایوک جان یکی از مستعدترین دانشجوایان پرفسور لی بوده و گوی سبقت را از همه ی رقبا و حتی استاد خود می رباید.چون‌هایوک جان با جراحی های فوق العاده خود شهرت بسیار برای خود دست و پا می کند و بدون اجازه ی استادش پرفسور لی به مصاحبه با مجلات و بازار گرمی می پردازد.
وی سعی می کند با تحقیر کردن پرفسور لی جانشین او در بیمارستان شود و با کمک های پدرزنش سعی دارد به شهرت دست پیدا کند.وی بدون توجه به حرف های دیگران و بدون در نظر گرفتن سلامتی بیماران سعی دارد نظریات خود را به اثبات برساند که در این راه . . .
در این بین همسران و فرزندان دکترهای بیمارستان مانند هر سال انجمنی برای خود تشکیل میدهند که اینبار همسر دکتر جانگ عنوان مدیر انجمن و دست راستی رئیس را کسب می کند.
مشخصات سریال پشت برج سفید :
نامها : پشت برج سفید / White Tower / 하얀 거탑 / Behind the White Tower / Hayan Geotap
تعداد قسمت ها : ۲۰
سال پخش : ۲۰۰۷
شبکه : MBC
بازیگران سریال پشت برج سفید :
Kim Myung Min as Jang Joon Hyeok
Lee Sun Gyun as Choi Do Young
Cha In Pyo as Noh Min Guk
Song Sun Mi as Lee Yoon Jin
Kim Bo Gyung as Kang Hee Jae

منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 7 DVD قیمت: 14000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال پشت برج سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *