سریال پادام پادام صدای قلب با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان سریال پادام پادام :سریال پادام پادام صدای قلب با زیرنویس فارسی
یانگ کنگ چیل و برادر کوچکترش (کیم بوم)در زندان به سر می برند تا اینکه با وجود سختی هایی که زندان بانها برای انها ایجاد میکنند بعد  از ۱۶ سال از زندان ازاد میشود،برادر او که تصور میکند فرشته است و روزی به فرشته تبدیل خواهد شد به او کمک میکند زندگی خوبی را در پیش بگیرد.کنگ چیل که قربانی یک اتهام دروغین است بعد از خروج از زندان متوجه میشود سرطان کبد دارد و نیز صاحب پسری است که تا کنون از او خبری نداشته است.
برادرش کمک میکند که این پسر ،کبدش را به کنگ چیل بدهد تا شانس زنده ماندن او زیاد شود.در این حین کنگ چیل با دختری به نام جینا اشنا میشود که ….
مشخصات سریال پادام پادام صدای قلب : سریال پادام پادام
نام  : 빠담빠담… 그와 그녀의 심장박동소리  / Padam Padam / The Sound of His and Her Heartbeats
نام فارسی : پادام پادام ، تالاپ تالاپ صدای قلبم ، صدای قلب دو نفر
کشور : کره جنوبی
سال : ۲۰۱۲
اپیزود : پک کامل ۲۰ قسمت
ژانر: عاشقانه ، کمدی
زیرنویس : زیرنویس فارسی
فرمت : نسخه خانگی
کیفیت : عالی HD
بازیگران سریال پادام پادام :heartbeats ost
هان جی مین بازیگر سریالهای یانگوم و یی سان
کیم بوم بازیگر سریال با من ازدواج کن و پسران بهتر از گل
جانگ وو سونگ بازیگر سریالهای اتنا  و  زندگی خوب
توضیحات سریال پادام پادام :
در یک کلام سریال پادام پادام ، سریال بسیار عجیبی است!. چه به لحاظ موضوع و چه تدوین! موضوع در ابتدا به بدترین حالت رئال به نظر میرسه، و شروع آن با صحنه آخرین وعده غذای نقش اول مرد قبل از اعدام است و بعد از آن ما با محیط زندان و زندانیان و خشونت سر کار داریم اما در واقع می توان روند سریال را طیفی در نظر گرفت که از نهایت خشونت قرار است در انتها به نهایت عشق برسد. اما اینکه گفتم عجیب از این لحاظ که کار به همین سادگی نیست! در داخل این موضوع بسیار زمینی و جدی ، عنصری اضافه کرده اند که کاملاً غیر زمینی و ماورایی است و تدوین نیز کاملا در راستا و موافق این جریان، فیلمنامه را همراهی کرده , سیاهی تصویر در Fade Inو Fade outها در طول کار برای تاکید بیشتر بر واکنش شخصیتها از نماهای مختلف، گاهی بیش از حد طول میکشد. علاوه بر آن گاهی کل باور مخاطب رو به یکباره با یک فلش بک زیر سوال میبرند که البته این روشِ کمی غیرطبیعی، به ویژه در قسمت اول کار کمی توی ذوق میزد و احساس فریب به آدم دست میداد ، اما کم کم همگام با فضای فیلمنامه قابل درک و عادی شد.

منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 5 DVD قیمت: 10000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال پادام پادام صدای قلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *