سریال ویروس بتهوون با زیرنویس فارسی

سریال ویروس بتهوون داستان دو عاشق به موسیقی است و کنسرت های بسیار زیبایی با حضور نوازندگان معروف کره ای در سریال ویروس بتهوون گذاشته شده است که در نوع خود بی نظیر است . سریال ویروس بتهون یکی از پر طرفدارترین سریال روز کره است که تازه پخش آن از کره به پایان رسیده و عاشقای این سریال هنوز دارن بخاطرش جیغ می زنن و بازیگران این سریال در جشنواره های مختلف دعوت شده اند .
خلاصه داستان سریال ویروس بتهوون : سریال ویروس بتهوون با زیرنویس فارسی
Kang Gun Woo یک رهبر ارکستر ۴۰ ساله است . او یک رهبر ارکستر خیلی صاحب نام و معروف ِ که دارای یک سابقه و شهرت خیلی بدیه، اون به عنوان کسی شناخته میشه که بی قید وبدون شرط هر چیز و هرکاری رو برای اینکه بهترین کار موسیقی رو بسازه انجام میده . به خاطر شخصیت مغرور و سرسختی که داره ،اون فکر میکنه که فقط افکار اون درست هستند ، و همین باعث میشه که اونو از داشتن رابطه خوب با اطرافیانش عاجز کنه .
اون Du Ru Mi یک ویولونیست و Kang Gun Woo رو که یک نوازنده ترومپت ِ و همنام اون هم هست ملاقات میکنه که این باهم بودن اونها باعث شکل گرفتن یک مثل عشقی میشه .
نکاتی در مورد سریال ویروس بتهوون :
Kim Myung Min که هنرپیشه بسیار معروفیه ( که تو هر سریالی که بازی میکنه به هرحال یه جایزه میگیره ) با این سریال بعد از مدتها مجددا بازی در سریالی رو قبول کرده . که نقش اون در این سریال شباهت زیادی به کاراکتر اون در سریال white Tower داره . داستان این سریال بر موسیقی کلاسیک تمرکز داره و ذهن رو به یاد Nodame Cantabile مانگای معروف ژاپنی میبره . نویسنده داستان ، خواهران Hong یعنی Hong Jin Ah , Hong Ja Ram بونده ، کسانیکه داستان سریالهای Taereung National Village و Over the Rainbow رو نوشته اند . کارگردان سریال Lee Jae Gyu ست ، کسیکه کارگردانی سریالهای “Damo” و “Fashion 70s رو در کارنامه اش داره . سریال تونست در بین بینندگان پایتخت ، سئول ، امتیاز ۱۹٫۱% و در سراسر کشور با دریافت امتیاز ۱۷٫۸% نمره قابل قبولی رو در بین بینندگان کسب کنه.
مشخصات سریال ویروس بتهوون :LeeJiAhinMBCsBeethovenVirus
عنوان: Beethoven Virus
نام فارسی : ویروس بتهون – سریال ویروس بتهوون – ویروس بتهوون
کشور : کره جنوبی
سال : ۲۰۰۸
ژانر: درام / رومانتیک / کمدی / موزیکال
بازیگران سریال ویروس بتهوون :
Du Ru Mi (Lee Ji A) / 1st violin
Kang Gun Woo (Jang Geun Suk) / Trumpet
Kim Gab Yong (Lee Sun Jae) / Oboe
Ha Yi Deun (Hyun Jyu Ni) / Flute
Jung Hee Yun (Song Ok Suk) / Cello
Bae Yong Gi (Park Chul Min) / Trumpet

منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 5 DVD قیمت: 10000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال ویروس بتهوون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *