سریال هزاران بار دوستت دارم  با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان سریال هزاران بار دوستت دارم :
ایون نیم (لی سو کیونگ) دختریه که مادرش مرده و پدرش بعد از مرگ مادرش مدتی بعد با زنی دیگر ازدواج کرده که از اون ازدواج دارای دو خواهر ناتنی دیگر شده ، کانگ هیو (جونگ گیو وون) پسریه که اونهم پسر اصلی خانواده اش نیست و در خانواده برادر ناتنی سی هون (ریو جین)سریال هزاران بار دوستت دارم  با زیرنویس فارسی هستش . برادر اون سی هیون همسری داره که مدت زیادیه بچه دار نمیشه و هر کاری و هر بیمارستانی برای درمان اون رفتند موفقیت آمیز نبوده .
داستان با مشکل بزرگ کاری پدر ایون نیم که باعث بیهوشی پدر ایون نیم و بستری شدن اون در بیمارستان میشه وارد مرحله اصلیش میشه . پدر ایون نیم احتیاج داره که کلیه اون عوض بشه و برای اینکار ایون نیم احتیاج به پول زیادی داره از این طرف مادر سی هیون که هر کاری برای بارداری زن اون می کنه توسط زنی به فکر این میفته که با استفاده از رحم دختری دیگر بچه سی هیون و زنش رو به دنیا بیاره و این دختر کسی نیست جز ایون نیم که بخاطر نیاز سریع به پول درمان پدرش به عنوان آخرین راه به فکر این کار میفته .
خب بهتره داستان پرکشش سریال رو خودتون ببینید چیزهای زیادی در انتظار شماست …
ملودرام عاشقانه بسیار زیبای هزاران بار دوستت دارم از سریال های فوق العاده و بیادمادنی سال ۲۰۰۹ کره که هنوز چند قسمتی از پخش آن در کره نگذشته بود که محبوبیت بسیاری بین مردم کره پیدا کرد و آمار بسیار خوبی در پایان کار به جا گذاشت طوری که ریتینگ آخرین قسمت آن بیشتر از ۳۰ درصد تخمین زده شد دو هنرپیشه اصلی سریال هزاران بار دوستت دارم خوش درخشیدند و هر دو از جشنواره سال ۲۰۰۹ اس بی اس جایزه گرفتند .
خانم لی سو کیونگ که علاوه بر بازیگری مدل نیز میباشند جایزه ده بازیگر برتر سال شبکه و آقای جونگ گیو وون نیز که بعد از دریافت جایزه بهترین بازیگر تازه وارد سال مرد از جشنواره کا بی اس ۲۰۰۸ بخاطر سریال زنان خورشید هنوز یکسال نگذشت که بخاطر بازی در سریال هزاران بار دوستت دارم جایزه بهترین ستاره تازه وارد سال رو که جز رویاهای هر بازیگری در شروع کار بازیگریست به دست آورد . زوجی بسیار دوست داشتنی و مسلط به بازیگری و فوق العاده با احساس در سریال هزاران بار دوستت دارم چهره های آشنای زیادی وجود داره که معمولا در چنین سریال هایی طبیعیه مثل ریوجین که کاملا شناخته شده است ولی ما در سریال هزاران بار دوستت دارم برای دوستداران موسیقی کره ای هم یک چهره آشنا داریم .
پسر خوش تیپ و محبوب کره کیم هی چول از گروه خوانندگی سوپر جونیور نیز در سریال هزاران بار دوستت دارم بازی می کنه و اتفاقا بازی جالبی از خودش به نمایش گذاشته .
همانطور که توضیح میدم سبک ملودرام سبکیه که در اون چه موضع داستان شاد باشه یا غمگین در پایان سریال با پایانی خوش تمام میشه به این خاطر لذت دیدن سریال هزاران بار دوستت دارم زیبا با پایانی خوش براتون بیاماندنی تر میشه . دیدن سریال هزاران بار دوستت دارم تماشایی رو به دوستان عزیزم توصیه می کنم .
مشخصات سریال هزاران بار دوستت دارم :loving-you-a-thousand-times2
نام کره ای : 천만번 사랑해 / Cheonmanbeon Saranghae / Loving You a Thousand Times / I Love You Ten Million Times / سریال هزاران بار دوستت دارم / هزار بار دوستت دارم / هزاران بار دوست دارم / هزار بار دوست دارم
نام اولیه سریال : 행복의 조건 / Terms of Happiness
سبک سریال : ملودرام عاشقانه
پخش از شبکه : SBS
سال پخش از شبکه : ۲۰۰۹
بازیگران سریال هزاران بار دوستت دارم :
بازیگران خانواده گو :
Lee Soo Kyung as Go Eun Nim
Kil Yong Woo as Go In Duk
Baek Jin Hee as Go Eun Jung
Lee Mi Young as Park Ae Rang
Park Soo Jin as Oh Nam Jung
Lee Joo Shil as Choi Shim Duk
بازیگران خانواده بیک :
Jung Gyu Woon as Baek Kang Ho
Ryu Jin as Baek Sae Hoon
Go Eun Mi as Lee Sun Young
No Young Kook as Baek Il
Lee Hwi Hyang as Son Hyang Sook
Sa Mi Ja as Ji Ok Sun
بازیگران خانواده لی :
Kim Hee Chul as Lee Chul
Bang Eun Hee as Yoon So Wol
Kim Chung as Kim Chung Ja
دیگر بازیگران :
Lee Si Young as Hong Yeon Hee
Kwon Eun Ah as So Geum Ja
Kim Jin Soo as PD Bong
Jin Ye Sol as Park Soo Jung
Park Young Ji as President Park
Min Ji Oh

منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 11 DVD قیمت: 22000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال هزاران بار دوستت دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *