سریال ملکه سوندوک درباره بنیانگذاران نسل چندم شیلا و نیز کشاکش بین درباریها و همسرشاه برای رسیدن به قدرت است.سالها مبارزه و درگیری بین سلطنت cym15slydsmkjhl96vlطلبان منجر به قدرت رسیدن دختر شاه می شود که وی مجبور میشود با همسر شاه قبلی بجنگد.مشکلاتی که دیگر رقیبان برای وی فراهم میکنند داستان جذاب و کشش داری را رقم میزند.
خلاصه داستان سریال کره ای ملکه سوندوک :
شاه شیلا بعد از بیماری می میرد.یکی از صیغه های وی به نام میشیل که نفوذ زیادی در ارتش دارد وصیت شاه را تغییر داده و شخصی که به منافعش نزدیک تر است را به سلطنت می رساند.بعد از اینکه شاه جدید نمی تتواند تمام خواسته های مشیل را اجرا کند ،میشیل کودتا کرده و نوه شاه را به سلطنت می رساند.
این شاه که شاه جین نام دارد صاحب فرزند دوقلوی دختری می شود که به گفته کاهنان باعث نابوی نسل مردان سلطنتی می شوند.شاه ناچار دختر دوم را به بیابان می سپارد و بعد از مدتی شاه جین پیونگکه پسری ندارد تا بتواند او را به عنوان جانشین خود انتخاب کند دخترش داکمن را به عنوان نایب السلطنه خود معرفی میکند….
این سریال درباره اولین ملکه زن شیلا ،ملکه سوندوک می باشد.
این سریال با جذب درصد بیننده در قسمت های اولیه توانسته توجه بسیاری از سریال دوستان را به خود جلب کند. موفقیت این سریال و همزمانی تقریبی پخش آن با سریال شاهزاده جامیونگ گو (جومونگ۳) بود که باعث شد استقبال چندانی از سریال جامیونگ گو نشده و تعداد اپیزودهای آن از۶۰ به ۳۹ کاهش یابد.
سریال ملکه سوندوک، داستان ملکه زیبارویی است که باید برای نجات مردم سرزمینش عشقش را قربانی کند. سریالی سرشار از صحنه های جنگی با هنرنمایی بازیگران معروف سینمای کره ، شبکه ام بی سی پس از ساخت ۲ سریال بسیار موفق تاریخی یی سان در سال ۲۰۰۷ و جومونگ در سال ۲۰۰۶ این بار سعی دارد که بار دیگر قدرت خود در زمینه ی ساخت سریالهای تاریخی را به رخ رقبایش بکشد .
مشخصات سریال تاریخی شاه شیلا:
نام : 선덕여왕  / 善德女王 / Seonduk Yeo Wang / Queen Seon Duk
نام فارسی سریال : ملکه سوندوک ، شاه شیلا ، سوندوکملکه سوندوک
کشور : کره جنوبی
سال : ۲۰۰۹
ژانر:  تاریخی / درام
اپیزود : ۶۲ قسمت
زیرنویس : فارسی
فرمت : نسخه خانگی و کامپیوتر
کیفیت : عالی

ملکه سوندوک

پک کامل
تعداد: 12 DVD قیمت: 24000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال کره ای ملکه سوندوک

2 thoughts on "سریال کره ای ملکه سوندوک"

 1. mermaid گفت:

  سلام من ۲روزپیش از شهرستان سفارش داده بودم میخواستم ببینم کی به دستم میرسه؟

  1. serial20 گفت:

   سلام
   فقط سفارشات پرداخت شده ارسال خواهند شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *