خرید سریال مرحمت خانم با دوبله فارسی

مشخصات سریال مرحمت :

تعدادقسمت ها : ۹۹
امتیاز: ۸/۳
ژانر:درام
کیفیت تصویر : عالی ۷۲۰p HD
زبان:دوبله فارسی
سال ساخت : ۲۰۱۳
محصول شبکه : GEM
وضیعت سرال۸ : تا قسمت ۹۹ آخرین قسمت

داستان سریال مرحمت :

نارین دختر موفقی است که با خانواده اش زندگی می‌کند. پدری دارد معتاد به الکل که شغل ثابتی هم ندارد و مدام نارین را کتک می‌زند. تنها چیزی که نارین از دنیا می‌خواهد این است که خرید سریال مرحمت خانم با دوبله فارسیزن موفقی شود و بتواند مستقل زندگی کند و روی پای خودش بایستد. به همین دلیل در کنار درس خواندن کار هم می‌کند. پدرش موافق درس خواندن او نیست و می‌خواهد به جای مدرسه رفتن کار کند و درآمدش را به او بدهد. به همین دلیل نارین دور از چشم پدر معتادش کار می‌کند تا بتواند پول‌هایش را برای خود پس انداز کند و زندگی مستقلی که همیشه آرزویش را دارد شروع کند. از طرفی نارین خواهر کوچک تری به نام شادیه دارد که همیشه طرفدار نارین است و برادر بزرگ تری هم دارد که مدام به نارین فشار می‌آورد که ترک تحصیل کند.

مادر نارین چون دوست ندارد جو خانه متشنج باشد با هر مشاجره‌ای مخالفت می‌کند. به همین دلیل او هم طرفِ شوهرش است و از نارین جانب داری نمی‌کند. نارین تلاش می‌کند قوی باشد و در این شرایط بتواند روحیه اش را حفظ کند و شاد باشد. بالاخره نارین در امتحان ورودی دانشکده حقوق قبول می‌شود و برای ادامهٔ تحصیل در رشته حقوق به استانبول می‌رود و زندگی جدیدی را آغاز می‌کند و دیگر هرگز نه به خانواده اش زنگ می‌زند و نه به دیدن آن‌ها می‌رود. می‌خواهد تمام گذشته و تلخی‌هایش را فراموش کند. در استانبول با دختری ثروتمند به نام دنیز هم‌خانه می‌شود که واقعا” دختری دوست داشتنی و مهربان است. آنها خیلی زود با هم مثل دو خواهر صمیمی شدند. دنیز همیشه نارین را کمک می‌کرد و نمی‌خواست فقر به او آسیبی برساند.خرید سریال مرحمت خانم با دوبله فارسی

پس از سال ها زمانی هم که نارین وکیلی بسیار موفق شد هرگز محبت‌های دنیز را فراموش نکرد و همیشه به دیدن دوست صمیمی و مهربان خود می‌رفت. تا این که ایرماک خواهر کوچک و لوس دنیز با نامزدش فیرات از سوئیس برگشتند و همه چیز عوض شد. نارین فیرات را بلافاصله شناخت، اما ترجیح داد به روی خودش نیاورد و چیزی نگوید.فیرات نامزدِ خواهر دنیز اولین عشق نارین بود و نارین هرگز او را فراموش نکرده بود. در واقع آنها هر دو عاشق هم بودند. فیرات در مورد گذشتهٔ نارین خیلی چیزها را برملا کرد… . در این داستان با تجربه‌های تلخ و شیرین زندگی پرفرازونشیب نارین همراه می‌شوید.

بازیگران سریال مرحمت :

اوزگو نامال (نارین)
ابراهیم چلیکول (فیرات)
بورچین ترزی اوغلو (دنیز)
یاسمین آلن (ایرماک)

منبع : زرمارکت

نسخه خانگی
تعداد: 14 DVD قیمت: 42000 تومان خرید نسخه خانگی
خرید نسخه خانگی
محصولات مرتبط با سریال مرحمت دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *