سریال متشکرم با زیرنویس فارسی

خـلاصـه سریال متشکرم :
داســتان سریال متشکرم در مورد پزشک حاذق اما مغرور و خودسری به نام مین کی سو» اســت که جنگ هیوک» نقش آن را بازی می‌کند. این سریال متشکرم با زیرنویس فارسیدکتر در بیمارستانی مشغول به کار اســت و به هیچ کس اهمیت نمی‌دهد و تنها انسانی که در نظر او مهم و ارزشمند به حساب می‌آید نامزد مرده‌اش چاجی‌مین اســت. چا‌جی‌مین» قـــبل از مرگش از دکتر مین کی سو می‌خواهد که به خانواده دختری به نام لی‌بوم» که بر اثر تزریق خون آلوده به بیماری ایدز دچار شـــده، کمک کند. مادر این دختر که لی‌یانگ‌شین» نام دارد بسیار امیدوار، سرزنده و مثبت اندیش اســت. آشنایی مین کی سو با این مادر و دختر باعث تغییرات بزرگی در زندگی او می‌شود.
لی‌کیانگ‌هی» فیلمنامه‌ نویس سریال متشکرم در مصاحبه‌ای گفته اســت که ساختار اولیه داســتان سریال متشکرم را ۳ســــال در ذهن داشته و همیشه فکر می‌کرده یک دختر ۸ســــاله که به ایدز مبتلاســت چه حال و احوالی دارد؟ او که همیشه به‌عــنـوان یک فیلمنامه‌نویس بادقت و وسواسی شهرت داشته، در نهایت نیز تصمیم گرفته داســتان این بیمار را ابــتدا با شخصیت‌پردازی یک دکتر به تصویر بکشد.
لی‌کیانگ‌هی از جمله فیلمنامه‌نویسان کره‌ای اســت که در نگارش داســتان‌های عاشقانه و سوزناک مهارت دارد. از جمله کارهای او می‌توان به مجموعه‌های متأسفم، دوستت دارم» و عشق کشنده» اشاره کرد که همگی با اســتقبال مخاطبان روبه‌رو شـــده‌اند. لی‌کیانگ‌هی» در مقام فیلمنامه‌نویس معتقد اســت که برای نقش این دکتر هیچ‌کس مناسب‌تر از جنگ هیوک نیست.

مـشـخـصـات سریال متشکرم :
نام : متشکرم
تـــعــداد قـسمـتها : سری کامل (۱۶ قـسمـت)Thank You (2)
تـــعــداد دیسک: ۴ حلقه DVD
بــازیــگـران : Nam Sang Mi , Lee Joon Ki , Jung Kyung Ho
مــحصــول ســــال: ۲۰۰۷
سـبــک : عاشقانه
با زیرنویس فارسی
کیفت تصویر : بسیار عـــالــی
بــازیــگـران نقشهای اول :
نام : جانگ هوک
شغل : بــازیــگـر و خواننده
تاریخ تولد : ۲۰ دسامبر ۱۹۷۶
محل تولد : بوسان کره جنوبی
این بازیگر بـــعــد از بازی در چند فیلم و سریال به خدمت ارتش در آمد اما چندی نگذشت که اخراج شد و دوباره بازیگری را از سر گرفت. او به‌عــنـوان بازیگر نقش‌های عاشقانه شهرت دارد اگر چه نقش او در درام خانوادگیمتشکرم» گاه به کمدی نیز نزدیک شـــده اســت. جنگ هیوک در ســــال ۱۹۷۶ در شهر پوسان کره جنوبی به دنیا آمد و به‌عــنـوان بازیگر و خواننده شهرت دارد. او پیش از سریال متشکرم در بیش از ۲۰ فیلم و سریال بازی کرده و جوایز بسیاری را به دست آورده اســت. هیوک برای بازی در فیلم کمدی توفان زده که ســــال ۲۰۰۴ پخش شد، در آسیای شرقی محبوب شد. از دیگر کارهای او می‌توان به این موارد اشاره کرد: لطفا به من انگلیسی یاد بده»، آتشفشان بلند»، توالت عمومی» و رقص اژدها».
منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 4 DVD قیمت: 8000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *