مشخصات سریال عفت :سریال عفت
نام : Iffet
محصول: ترکیه
زبان: فارسی (دوبله )
زبان اصلی: ترکی
ژانر: رمانتیک
سال تولید : ۲۰۱۱- ۲۰۱۲
مدت زمان هر قسمت : ۴۵ دقیقه
ساعت پخش : ۸/۳۰ شب
شبکه : Nex1

داستان سریال عفت :

عفت به همراه پدر و خواهرش زندگی می کند. او عاشق جمیل است که راننده تاکسی است ان دو به هم علاقه دارند و جمیل به او قول ازدواج داده . در جشن عروسی دوست عفت جمیل که بسیار نوشیده به او تجاوز می کند و عفت باردار می شود. جمیل به او قول ازدواج می دهد اما او که در اندیشه ثروت است از دختر صاحب تاکسیرانی به نام بتول درخواست ازدواج می کند و بتول هم می پذیرد. خانه بتول و عفت روبروی هم است. عفت بسیار اشفته است. عمه عفت در خانه شخص ثروتمندی به نام علی احسان کار می کند که بعدا عفت هم برای کار به انجا می رود. علی احسان یک دختر تقریبا هم سن عفت به نام نیل دارد. علی احسان همش به عفت کمک می کند.1a3
بچه عفت سقط می شود و همیشه علی احسان کنار اوست .

جمیل با بتول ازدواج می کند و در جشن عروسی عفت به مامان بتول که جریان بارداری عفت را به بابای عفت گفته بود می گوید که پدر بچه من داماد تو جمیل است او به من تعرض کرده بود. بابای عفت که ابروی خود را از دست رفته می داند با چاقو جمیل را می زند و به زندان می افتد. جمیل به هوش می اید و می گوید من از بابای عفت شکایتی ندارم و بهتر است ماجرا اینجا تمام شود. علی احسان خواهری به نام ارزو دارد که به شدت از عفت متنفر است و از رابطه علی احسان و عفت می ترسد. عفت و نیل با هم دوست شده اند نیل عکاسی می کند.

یک روز ارزو به نیل می گوید که عفت چشم به پدرت دارد و دارد مخش را می زند. نیل معتاد است و یک روز عفت به اتلیه می رود و نیل سریع بساطش را جمع می کند و عفت را از اتلیه اش بیرون می کند. ارزو خانم عفت و عمه اش را از خانه اش بیرون می کند اما علی احسان به در خانه عفت می رود او را به شهر بازی می برد و از او تقاضای ازدواج می کند اما عفت می گوید شما من را دوست ندارید و دلتان برای من می سوزد و تا حالا به من نگفته اید که من را دوست دارید و اگر با شما ازدواج کنم همه می گویند برای پول شماست وقبول نمی کند علی اخسان با خودش کلنجار می رود و فردا به در خانه عفت می رود و می گوید من تو را دوست دارم عفت هم پیشنهاد ازدواج را می پذیرد.

همه چیز به سرعت پیش می رود و این عفت را نگران می کند در حالی که قلبش هنوز گیر جمیل است. جمیل می فهمد و او هم داغون می شود. علی احسان نامزدی به نام گلی داشته که باهاش به هم زده گلی با برادر علی احسان رابطه دارد و وقتی خبر ازدواج را می فهمد به برادر علی احسان می گوید که من باید باردار شوم تا علی احسان من را ترک نکند…

1a2توضیحات سریال عفت :

دوبله این سریال توسط دوبلر های پی ام سی و دوبلر های عمارت سراب انجام شده است. بسیاری از بازیگران عمارت سراب در این سریال بازی دارند. مامان و بابای گلی زنی که بابای گلی عاشقش بود و خواننده بود اینجا در نقش گلی نامزد قبلی علی احسان حاضر شده. علی احسان بازیگر نقش اکرام است که عاشق هالیده بود. بازیگر نقش عفت دنیز چاکیر بازیگر نقش شاه سلطان در سریال حریم سلطان است و نقش جمیل را ابراهیم چاریکیول بازیگر نقش فیرات در مرحمت بازی می کند .این سریال محصول ۲۰۱۱- ۲۰۱۲ است. ساعت پخش ان ۸/۳۰ دقیقه شب و تکرارش ۱۲/۳۰ شب و ۱۰/۳۰ ظهر و ۲/۳۰ بعد از ظهر از شبکه Nex1 است. سریال خوش ساختی است موضوعی شبیه سینمای هند دارد و اهنگ های بسیار زیبایی دارد.

سریال عفت

نسخه خانگی
تعداد: 16 DVD قیمت: 48000 تومان خرید نسخه خانگی
خرید نسخه خانگی
محصولات مرتبط با سریال عفت دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *