خلاصه داستان سریال عشقی برای کشتن :سریال عشقی برای کشتن خرید سریال کره ای جدید
در عشقی برای کشتن بوک گو با بازی ( بی )، پسری ست، ذاتا فعال و پر جنب جوش که خاطرات بد دوران کودکی و بالا و پایین های زندگی، ازش فردی سرسخت و سنگدل ساخته که کنترلی بر خشونتش نداره، تا جاییکه بعنوان یک بوکسور و شهر خر امرار معاش می کنه. در واقع کانگ بوک گو، شخصیتی ست که تنها تکیه گاه و پشتیبانش که برادر بزرگترش بوده، رو از دست داده و این در حالیست که بخاطر دینش به یه زن (هان دا جونگ، با بازی کیم سا رانگ ) از تنها دارایی زندگیش یعنی عشق هم محرومه
این ماجراها زمانی براش دردناکتر و پیچیده تر میشه که در کشاکش زندگی، عاشق زنی میشه که نباید بشه. این عشق از جانب زنی ست که باعث پرت شدن برادرش از پشت بام و تبدیل شدن به شخصی که فقط قلب و مغزش کار می کنه ( به این افراد سبزی یا نبات گفته میشه)، می باشد. به همین دلیل، عشقش، عشقی ممنوعه و آسیب پذیره.
چا یون سوک با بازی ( شین مین آه ) در این سریال نقش هنرپیشه ای با استعداد و ستاره رو بازی می کنه که در اصل مقصر سرزنشها و اتفاقی که برای مین گو ( برادر بوک گو ) افتاده، نیست. ولی بنابه یه سری سوءتفاهمات، آتش کینه ی بوک گو نسبت به این زن بیشتر و بیشتر میشه ، تا جاییکه تصمیم می گیره بعنوان محافظ شخصی چا یون سوک مشغول بکار شده و با انحراف و اغفال این زن و به لجن کشیدن احساس و عواطفش ، او رو در مقابل برادرش به زانو در بیاره ، در حالیکه خیلی آروم و ناخودآگاه عشقی عمیق و پایدار در وجودش ریشه دوونده و در حال رشده و ….
سریال عشقی برای کشتن, خرید سریال کره ای جدید
مشخصات سریال عشقی برای کشتن :
* نام: 이 죽일놈의 사랑 / I Jukilnomui Sarang
* دیگر نام ها: Ijuksa / A Love to Kill / This love I want to kill/ The Love of Death / Detestable Love / Knock Out by Love (KBS World)
* تعداد قسمت: ۱۶
* شبکه سازنده: KBS2
* سال پخش: ۲۰۰۵
بازیگران:
* Bi as Kang Bok Guخرید سریال کره ای جدید
* بازیگر سانگدو بیا بریم مدرسه و خانه شلوغ
* Shin Min Ah as Cha Eun Seok
* بازیگر شیطان و روزهای زیبا
* Kim Sa Rang as Han Da Jung
* بازیگر شاه و من و معلم هوسباز
* Lee Ki Woo as Kim Joon Sung
* بازیگر فیلم داستان غم
* Kim Young Jae as Kang Min Goo (Bok-ku’s older brother)
* Na Yoon as Park Mi Sook (Bok-ku’s roommate)
* Kang Rae Yun as Choi Mi Sun
* Park In Hwan as Eun Suk’s dad

سریال عشقی برای کشتن

پک کامل
تعداد: 4 DVD قیمت: 8000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال عشقی برای کشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *