خلاصه داستان سریال شیطان میداند:

سریال شیطان میداند داستان زندگی انجل پسر جوانی که هیچگاه پدرش را ندیده است و توسط مادرش و خیابانهای نیویورک بزرگ شده است را به تصویر می کشد. با وجود مهربانی و استعداد بسیار، زندگی او را به سمت دزدی حرفه ای کشانده است. هنگامی که صمیمی ترین دوستش به قتل می رسد، انجل تصمیم می گیرد تا انتقام او را از مارتین رییس یکی از قویترین باندهای جانی بگیرد . او هیچ وقت تصور نمی کرد مردی را که با تمام وجود از او نفرت دارد، پدر خودش باشد.

این آغاز داستانی هیجان انگیزی است که با عشق انجل به وکیل مدافعش مانولا تنها کسی که او را حمایت و یاری می کرد، پیچیده تر نیز می شود. و بعدها معلوم می شود که او نامزد همان مردی است که انجل تصمیم به نابودیش دارد. انجل سالوادور، شیطان ملکه ها، مرد جوان باهوش و زرنگی است که احترام و تقدیر تمام همسایه ها و باند دزدهایی که در آن کار می کند را بدست آورده بود.

مانولا داویلا دومین زن مهم در زندگی انجل است. این زن باهوش و سخت کوش نامزد مارتین اکرو است. انجل به زندگی او می آید و این رابطه را که در حال وارد شدن به مرحله جدی تری بود، بر هم می زند. داستان عشقی که بین انجل و مانولا موج می زند آنها را با افعال شیطانی مارتین مواجه خواهد کرد.

مشخصات سریال سریال شیطان میداند :

نام ها : شیطان می داند / Diablo
کشور سازنده : امریکا
زبان اصلی : اسپانیایی
زبان دوبله : فارسی
زمان پخش : ۲۵ May 2009
شبکه :
Telemundo
تعداد قسمت : ۱۸۲ قسمت تا پایان
کیفیت : ۴۸۰P
بازیگران:
Roberto Mateos
Cindy Luna
Neal Kodinsky
Elizabeth Lazo

پک کامل نسخه خانگی
تعداد: 23 DVD قیمت: 66000 تومان خرید پک کامل نسخه خانگی
خرید پک کامل نسخه خانگی
پک کامل نسخه MKV
تعداد: 7 DVD قیمت: 30000 تومان خرید پک کامل نسخه MKV
خرید پک کامل نسخه MKV
محصولات مرتبط با سریال شیطان میداند دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *