سریال شاه دائه جویونگ با زیرنویس فارسی

خــلاصـــه داســتان سریال شاه دائه جویونگ :
در اول ســــال ۶۴۵ میلادی ایسمین امپراطـــور تانگ طی حمله ای گسترده با ارتشی در حدود سریال شاه دائه جویونگیک میلیون نفر کــشـور گوگوریو را مورد تهاجم قرار میدهد کــه با سیصد هزار نفر از این نیروها قلعه آنسی رامحاصره میکند و حملات شدیدی به آنجا انجام میدهد اما با درایت و شجاعت فرمانده بزرگ قلعه آنسی یانگ منچون و با ازخود گذشتگی مبارزانی شجاع و فداکار مثل ده جونگسان و دولبال و گوساگنه و هــمـه مردم یودونگ با شکستی فجیح روبه رو میشود و مجبور به فرار به کــشـور خودش می شود . هم زمان با این اتفاقات یک اتفاق شگفت انگیزه دیگری در آنسی رخ میدهد کــه با افتادن ستاره ای به زمین پسری متولد میشود کــه مقدر شـــده پادشاه شود ولی تا رسیدن به پادشاهی باید مراحل و سختی های زیادی را طی کند و این مراحل شامل جنگ ، عشق و سختی می باشد کــه هیجان خاصی به این سریال داده کــه امیدواریم کــه از تماشای آن لذت ببرید .
ته جویونگ اولین پادشاه در سلسله بالهه اســت کــه قـــبل از انهدام گوگوریو به دنیا آمد . وی مردی قاطع و باهوش بــــودکــه زمانی عاشق چورین دختر رییس قبیله گوران میشود . چورین هم متقابلا به او علاقه مند شـــده و دنـبـاله رو او میشود اما اتفاقاتی بر سر ازدواج انها می افتد. وی از ته جویونگ بچه دار می شود . ته جویونگ ، سلسله بالهه را با بازماندگان انهدام گوگوریو تشکیل میدهد . سریال شاه دائه جویونگ
سریال شاه دائه جویونگ درام تاریخی فوق الـــعـــاده جذاب و دیدنی کــه شاید نام سریال واقــعا برای این شاهکار باشه و ازش باید به عــنـوان یک فوق سریال اسثنائی نام برد. سریال شاه دائه جویونگ سریالی ۱۳۴ قـسمـتی و شاهکاری بی نظیر کــه داســتان زندگی آخرین پادشاه گوگاریو یعنی سلسله ای کــه جومونگ تاسیس کــرده را روایت می کند. سریالی کــه علاوه بر سکانس های رزمی دارای داســتانی عاشقانه و فوق الـــعـــاده زیبا و پر کشش می باشد .
در این سریال تلاش و غیرت نوادگان جومونگ برای حرص و حراســت از سرزمین گوگوریو میراث جومونگ کبیر رو روایت می کند کــه هر قـسمـت از این سریال کــه بدون شک ازش می توان به عــنـوان یه شاهکار هم نام برد پر از سکانس های رزمی و عاشقانه فوق الـــعـــاده جذاب و دیدنی خواهد بــــود .
و جالب هست کــه بدونید این سریال پرخرج ترین سریال در طول تاریخ کــشـور کره جنوبی می باشد کــه بعضی از سکانس های رزمی این سریال بدون شک چشم های شما رو خیره خواهد کــرد . این نکته هم مهم هست کــه بدونید کــه این سریال در زمان پخش در کره هم چیزی از سریال افسانه جومونگ کم نداشته و حتی در بعضی از هفته ها پربینده تر از سریال افسانه جومونگ هم بــــوده .سریال شاه دائه جویونگ
این سریال مــحصــول ســــال ۲۰۰۷ کــشـور کره جنوبی می باشد کــه هنوزم یاد و خاطره این سریال از یاد هیچکدوم از دوستداران سریال های کره ای فراموش نشـــده و هنوزم کــه هنوزه این سریال نقل محافل سایت ها و تالار های گفتمان های کره ای می باشد .
ولی شاید مهم ترین نکته برای دوستداران ایرانی این سریال حضور فرمانده جانگ بو گو معروف سریال امپراطـــور دریا در این سریال باشه کــه فرمانده مقتدر و محبوب در این سریال هم نقش اول سریال یعنی نقش پادشاه دائه جویونگ رو بازی می کنه کــه دیدن این سریال حتما خاطرات شیرین سریال امپراطـــور دریا رو برای شما زنده خواهد کــرد و نکته مهم تر این هستش کــه پایان این سریال مانند امپراطـــور دریا غمگین و ناراحت کننده نخواهد بــــود و پایان حماسی در انتظار شما خواهد بــــود کــه خاطراتش هیچ گاه از یادهای شما محو نخواهد شد و شما هر روز به دنـبـال اطلاعات بیشتر و سریال های دیگری از بــازیــگـران این سریال خواهید بــــود .
مـشـخـصـات سریال شاه دائه جویونگ :سریال شاه دائه جویونگ
نام سریال : دائه جویونگ / ته جویونگ / 대조영 (大祚榮) / Dae Jo Yeong / Goguryeo / Balhae / Go of Balhae / Dae Jungsang
ژانر : تاریخی ، درام
تـــعــداد قـسمـت : ۱۳۴
شبکــه سازنده : KBS1
ســــال پخش : ۲۰۰۶ – ۲۰۰۷
زمان هر قـسمـت : ۵۵ دقیقه
بــازیــگـران سریال شاه دائه جویونگ :
Choi Soo Jong as Dae Jo Young
Jung Bo Suk as Yi Hae Go
Lee Duk Hwa as Seol In Kwi
Park Ye Jin as Cho Rin
Hong Soo Hyun as Suk Young
Kim Jin Tae as Yeon Gae So Mun
Im Dong Jin as Yang Man Chun
Im Hyuk as Dae Jung Sang
Kim Gyu Chul as Shin Hong
Kil Yong Woo as Bo Jang Wang
Kim Myung Soo as Kim Mo Jam
Choi Chul Ho as Kil Sabiwoo
Im Ho as Yeon Nam-saeng
Kim Ha Kyoon as Bo Ki Won
منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 35 DVD قیمت: 70000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال شاه دائه جویونگ

4 thoughts on "سریال شاه دائه جویونگ"

 1. سعید گفت:

  سلام
  اقا این سریال زیر نویس فارسی دارد؟

  1. serial20 گفت:

   سلام
   بله با زیرنویس فارسی هست

 2. پسرسخت گفت:

  با سلام و خسته نباشید به سایت خوبتون/کیفیت این سریال چطوریه؟۷۲۰

  1. serial20 گفت:

   سلام . همه سریال های کره ای ما کیفیت ۷۲۰ هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *