سریال سفری دیگر

سریال سفری دیگر دوبله فارسی

قـسمـت اول سریال سفری دیگر با صحنه بیدار شدن “دون پدرو جوز دوناسو” از کابوس تکراری شــبانه اش، آغاز می شود. کابوسی کــه همیشه در آن یک رعیت (کارگر روستایی) جوان (به نام سالوادور) کــه در مزرعه اش سخت کار می کند، حضور دارد.سرپیشخدمت او (والتر)، از خواب بیدارش می کند تا به او یادآوری کند امروز روز عروسی او با منشی سابقش (ایزابل آریو) اســت. مشاور معنوی او (گایتانا)، ســراسیمه وارد اتاق رختکن او می شود تا به او هشدار دهد مراســم عروسی را کنسل کند زیرا از نظر گایتانا، او در حال عروسی و پیوند با یک ابلیس کینه توز (مار سمی) اســت. پدرو نظر گایتانا را رد می کند، با او تسویه حساب می کند و رابطه اش را با این فــــرد روحانی قطع می کند.

آنجلا، تنها دختر او کــه از نظر بقیه دختری ناآرام، تندخو، نافرمان و واقــعا زیبا بــــود (درست مانند مادرش- کاتالینا)، سعی می کــرد از اروپا به سرعت خود را به خانه برساند و پدرش، دون پدرو، را متقاعد کند کــه با این سوء اســتفاده گر، ازدواج نکند. پدروسریال سفری دیگر دوبله طی نامه ای به آنجلا، به او اطلاع داد کــه قصد دارد تنهاییِ ســــال های پیریش را با این ازدواج پر کند. به نظر او ایزابل سر دفتری بااسـتـعــداد و جوان، بسیار صمیمی، صادق و از خود گذشته بــــود کــه چیزی جز حمایت معنوی دون پدرو را نمی خواســت. (حقه بازی کامل)

سریال سفری دیگر

زمانی کــه آنجلا رسید، عروسی سر گرفته بــــود، آنها را در ضیافت عروسی دید. هنگامی کــه پدرش آنجلا را به ایزابل معرفی می کــرد، در واقــع اعلام یک جنگ سرسختانه بین آنها بــــود. آنجلا معتقد بــــود ایزابل هیچوقت نمی تواند جای مادر او را بگیرد. فکر می کــرد بخاطر اینکــه دختر ریاکار و چاپلوسی اســت، هرگز نمی تواند مادر خوانده او باشد.در ضیافت و میهمانی، بعضی از همکاران ایرابل، به سرپرستی لیبوریو در مورد زیبابی بیش از حد او و دغلکاری بیش از حد او صحبت می کــردند. راجع به اینکــه ازدواجش با یک مرد پیر فقط به خاطر پول بــــوده اســت. آندریاس همدست مرموز ایزابل، خشمگین می شود و آنها را به خاطر بدگویی هایی کــه می کنند، حسابی سرزنش می کند. آندریاس مدیر کل گـــروه تــولــیـدی و دستیار شخصی (دست راســت) دون پدرو اســت.

باشدت گرفتن مشاجره بین آنجلا و پدرو، او تمام رابطه هایش را با پدرش قطع کــرد و به او می گوید کــه “فراموش کند کــه دختری داشته اســت” و از پله ها پایین آمد. پدرو کــه نمی توانست تحمل کند دخترش او را ترک می کند، دنـبـالش می دود، صدایش می کند و در این حین، دچار حمله قلبی شـــده و حالش بد می شود,می گوید متاسفم,و به زمین می افتد. به سرعت با یک آمبولانس به بیمارستان منتقل می شود، جایی کــه دو روز بـــعــد بهبــــود می یابد,در مدتی کــه در بیمارستان بــــود، همســـر جدیدش با عشقش کــه درست مانند خود او گستاخ بــــود، در کارخانه، بی پروا و لگام گسیخته مشغول رابطه می شود. روی میزی کــه در اتاق مدیرکل به عــنـوان تختخواب از آن اســتفاده می شد. عجب ماه عسلی برای شوهر و رئیسی کــه دوران نقاهت خود را در بیمارستان سپری می کند.

نسخه خانگی دوبله فارسی
تعداد: 20 DVD قیمت: 60000 تومان خرید نسخه خانگی دوبله فارسی
خرید نسخه خانگی دوبله فارسی
محصولات مرتبط با سریال سفری دیگر دوبله فارسی

3 thoughts on "سریال سفری دیگر دوبله فارسی"

 1. مهدی گفت:

  سلام ایا کیفیت نسخه ی خانگی با نسخه ی کامپیوتر فرق می کند؟

 2. mojir گفت:

  سلام
  چرا زبان اصلی ارزانتر از نسخه دوبله هستش؟
  معمولا نسخه های اصلی با تعداد دی وی دی های بیشتر باید گرانتر از نسخه دوبله باشند

  1. serial20 گفت:

   سلام
   نسخه زبان اصلی را موجود نداریم
   ضمنا زبان اصلی ۲۶ دیسک بوده ولی دوبله ۳۵ دیسک
   تفاوت قیمت تو تعداد دی وی دی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *