سریال خانه کامل با زیرنویس فارسی

خلاصـه سریال خانه کامل : هان جیون : شخصیت اول سریال یک دختر شاد و سرحال اســت کــه در سیزده ســــالگی در یک تصادف خانواده اش سریال خانه کامل با زیرنویس فارسیرا از دست داده و به تنهایی در خانه ای کــه به ارث برده و full house » نام دارد زندگی می کند . و سرنوشت به خاطر خیانت بهترین دوستش اورا به لی یونک جی » هنرپیشه ای کــه برای اولین بار در هواپیما می بیندنزدیک می کند و بـــعــد به علت بی پولی مجبور میشود دوباره به او مراجعه کند و با گفتن چندین دورغ از او پول بگیرد و به کره برگردد . صاحب جدید خانه اش لی یونگ جی » ست .
هان جیون » برای باز پس گرفتن خانه اش و برگرداندن پولی کــه از او قرض گرفته به عــنـوان همسر قراردادی لی یونگ جی » با اون ازدواج میکند . شخصا به عشق اعتقاد ندارد و او را نمی شناسد اما بـــعــد ها در طی زمان از عشق صدمه زیادی می بینه و تصمیم میگیره لی یونگ جی » رو ترک کند تا کمتر به احساساتش آسیب برسد . اما همیشه منتظره تا لی یونگ جی » برگردد .و در انتها به خواســته اش می رسد .
ی یونگ جی : هنرپیشه معروفی اســت کــه برای فیلم برداری جدیدترین فیلمش به چین سفر می کند و با هان جیون » در هواپیما آشنا میشود کــه در کنارش نشسته و دختری پر حرف اســت . این هنرپیشه عاشق دوست کودکی هایش هیونا » ست کــه به عــنـوان طــراح لباسش با اون همکاری دارد . ظاهرا بد اخلاق اما قلبی مهربون دارد . بر اساس یک قرارداد با هان جیون » ازدواج میکند و فول هوس » رو مهریه او قرار می دهد تا بـــعــد از پایان مدت قرارداد شش ماه و جدایی مال اون باشد اما با هان جیون » دنیای جدیدی رو در درون خودش کشف میکند و عشق واقــعی رو تجربه میکند و آنقدر دیر برای ابراز علاقه اش به هان جیون » اقدام میکند کــه دیگه اورا از دست داده و هان جیون » خواســتار جدایی اســت . لی یونگ جی »  بـــعــد از جدایی تصمیم میگیرد برای شروعی دوباره با هان جیون » برگردد . سریال خانه کامل
مین هیوک : جوانی خوش قیافه و موفق کــه در میان زنان پرطرفدار اســت و دوست دوران کودکی لی یونگ جی » محسوب میشود کــه در اولین برخورد با هان جیون » از اون خوشش می آیدفقط به این علت کــه این دختر شلخته از اینکــه با مردی مثل اون ملاقات کــرده هیجان زده نشـــده و دست و پاش رو گم نکــرده اســت .شخصیتا قلبی سرد دارد کــه با حضور هان جیون » برای اولین بار گرمای عشق رو احساس میکند و تصمیم میگیرد همسر بهترین دوستش رو از چنگش در بیاره چون از احساسات لی یونگ جی » نسبت به هیونا » آگـــاهــی دارد و مـــاجــرای قرارداد رو فهمیده اما نمی داند کــه هان جیون » و لی یونگ جی » واقــعا عاشق هم شدند و هر کدام از دیگری احساسش را پنهان میکند .
هیونا  : طــراح لباسی معروف کــه به علت ارتباطش با لی یونگ جی » همیشه مر کز شایعات اســت و مین هیوک » معشوق اوست و لی یونگ جی » برای اون همیشه یک شخص حامی اســت کــه در هــمـه شرایط سخت او را تنها نمی گذارد . اما بـــعــد ها به ارتباط لی یونگ جی »و همسرش هان جیون » حسادت میکند و احساس میکند کــه هــمـه ی این ســــالها لی یونگ جی » رو دوست داشته و برای به دست آوردن او تلاش میکند چون می داند کــه لی یونگ جی » بر اساس یک قرارداد ازدواج کــرده اســت اما در انتها از رنجی کــه لی یونگ جی » می برد مطلع میشود و تصمیم میگیرد به او اجازه بدهد کــه به دنـبـال هان جیون » برود .
دوستان عزیز در این قـسمـت با عرضه یکی از پرطرفدارترین و محبوبترین سریالهای ســــالهای اخیر کره در خدمت شما هستیم. سریال خانه کامل با بازی زیبای بــازیــگـران آن در کنار مـــاجــرای عاشقانه و زمینه طنزی کــه سریال دارد شما را مجذوب خود خواهد کــرد سریال خانه کامل جدیدا در مجلات مختلف فیلم و سریال کــشـور مورد تقدیر قرار گرفته کــه واقــعا شایسته آن میباشد.

مـشـخـصـات سریال خانه کامل :سریال full house
نام:خانه ی کامل، Full House
ســال پخش:۲۰۰۴
ژانر:کمدی
اپیزود:۱۶
زیرنویس:فارس
قابلیت پخش :کامپیوتر و دستگاه های پخش خانگی
کیفیت :بسیار عـالـی
بـازیگـران سریال خانه کامل :
Bi Rain as Lee Young Jae
Song Hye Gyo as Han Ji Eun
Han Eun Jung as Kang Hye Won
Kim Sung Soo as Yoo Min Hyuk
منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 4 DVD قیمت: 8000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال خانه کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *