سریال تو کی هستی با زیرنویس فارسی

خلاصه سریال تو کی هستی :  داستان سریال تو کی هستی در مورد مردیه که با پسر جوانی که رئیس یک شرکت تجاری هست تصادف می کنه و کشته می شه، از طرفی سریال تو کی هستیاون جوون هم به کما می ره . از اینجا به بعد روح باباهه سرگردون همه جا میپلکه، مرگ این پدر مصادف بوده با فارغ التحصیلی دخترش یانگیم، همین موضوع باعث میشه تا از فرشته ی مرگش که یه اقای پیره بخواد تا بهش یه فرصت بده و اونو زنده کنه ولی آقاهه عوض اینکه اونو زنده کنه بهش میگه تو میتونی بری تو جلد این پسر پولداره که تو کماه ـه و البته تو یه ساعت های خاصی و از این طریق تو جشن فارغ التحصیلی دخترت شرکت کنی .
پدر گرامی هم میره توی بدن مردی که همه اونو با جدیت و وسواس می شناختن، مردی که اصلا زنارو تحویل نمیگیره و خیلی سخت گیر هستش. مردی که به تمیزی و بهداشت خیلی اهمیت میده.
حالا وقتی از روی تخت بلند می شه و ورجه وورجه می کنه در حالی که همین چند ثانیه پیش توی کما بود همه با تعجب به این بیمار نگاه می کنن! وقتی فکر می کنه منشیش زنشه و و تحویلش میگیره و به معاونش که از خودش بزرگتره می گه گمونم بشناسمت با بابات توی یه مدرسه بودیم نه؟! فکر می کنن مخ رئیسشون عیب پیدا کرده.
در واقع این فقط جسم این پسر هست و روحش مال پدر یانگیم هست. حالا اون باید خودش و جای این پسر جا بزنه و تا اوضاع از این خیط تر نشده بره … باباهه میره به جشن فارغ التحصیلی دخترش اونم با همون لباس بیمارستان ، و وقتی به دختره میگه من باباتم و زار زار گریه میکنه دختره فکر میکنه طرف حسابی دیوونس!
مشخصات سریال تو کی هستی  :
* نام: 누구세요 / Who Are You?
* دیگر نام ها: Who Is It?
* ژانر: Romance عاشقانه
* تعداد قسمت: ۱۷
* شبکه سازنده: MBCWho-Are-You-01
* سال پخش: ۲۰۰۸
* ;کارگردان: Shin Hyun Chang
* نویسنده: ae Yoo Mi
بازیگران سریال تو کی هستی :
* Yoon Kye Sang as Cha Seung Hyo
* Go Ah Ra as Son Young In
* Jin Yi Han as Shim Jae Ha
* Kang Nam Gil as Son Il Gun
* Kim Sung Eun as Yoon Ha Young
منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 4 DVD قیمت: 8000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال تو کی هستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *