خرید سریال برگ ریزان با دوبله فارسی

 

مشخصات سریال برگ ریزان :

نام : Yaprak Dökümü
کشور: ترکیه
سال: ۲۰۰۶
ژانر: درام
بازیگران: Halil Ergün ، Güven Hokna ، Bennu Yildirimlar
نویسنده: Melek Gençoglu ، Resat Nuri Güntekin ، Ece Yörenç
کیفیت: بسیار عالی
فرمت: نسخه خانگی
زبان: دوبله فارسی
تعداد قسمت ها : کامل – ۳۴۸ قسمت

داستان سریال برگ ریزان :

این سریال موضوع خانواده ای است که به شهر بزرگ ترکیه استانبول مهاجرت می کنند و با رویداد های تازه ای به شکل نا خواسته رو ب رو می شوند. سریال برگ ریزانشخصیت اصلی این سریال مردی به نام علی رضا است که همراه همسرش هایریه و پنج فرزندش : فیکرت ، شفکت ، نژلا ، لیلا ، عایشه در شهر کوچکی زندگی می کنند. نژلا در دانشگاهی واقع در استانبول قبول می شود. علی رضا و تمام خانواده اش به استانبول می روند. علی رضا و خانواده اش به خانه ای اصیل و با اصالت ولی غیر قابل سکونت می روند و پس از تعمیرات در آن جا ساکن می شوند. خانه دو طبقه بود در طبقه اول آشپز خانه، سالن ٬ دو اتاق که یکی از آن ها اتاق کار علی رضا و دیگری اتاق خواب شفکت بود.طبقهٔ دوم یک بالکن و سه اتاق دارد که یکی از آنها اتاق خواب لیلا و نَجلا، و دیگری برای فکرت و عایشه، و آخرین اتاق برای علیرضا و همسرش خیریه در نظر گرفته شد.

همچنین، این خانه یک باغچهٔ بزرگ و پُر از گل‌وگیاه داشت که در وسط آن یک حوض گِرد و آبی بود که مورد پسند همه بود. فکرت در شهری که قبلاً زندگی می‌کردند با مردی نامزد کرده‌بود که به‌دلیل مخالفتِ پدرش از او جدا شد. لیلا، خواهر کوچک‌ترِ نجلا، به دبیرستان می‌رود.

شوکت هم زندگی خود را داشت و دوران سربازی‌اش را می‌گذراند. علیرضا و خانواده‌اش

درحال اسباب‌کشی و جابجایی اشیا بودند که همسایهٔ جدیدشان، نیّر و دخترش صدف، برای خوش‌آمدگویی و آشنایی، با یک ظرف شیرینی به خانهٔ آنها می‌روند. نیّر یک خیاط بود و دخترش هم درس می‌خواند تا در آینده بتواند طراح لباس شود. از زمان آشنایی نیر و خیریه، آنها با هم دو دوست صمیمی شدند و مدام با هم درددل می‌کردند…

سریال برگ ریزان

برگ‌های ریزان یا برگ‌ریزان (به ترکی استانبولی: Yaprak Dökümü) یک سریال تلویزیونی دراماتیک ترکیه‌ای است. سریال برگ ریزان به سفارش کانال دی ترکیه و توسط آی یاپیم در پنج سریال برگ ریزانفصل برای این کانال تولید شد. داستان این سریال بر گرفته از داستانی به همین نام است که مؤلفش نویسندهٔ مشهور ترکیه‌ای، رشاد نوری گونتکین است. در سال‌های دور، فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی از این اثر در ترکیه ساخته شده‌است.

بازیگران سریال برگ ریزان :

Halil Ergün
Güven Hokna
Bennu Yildirimlar
منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 58 DVD قیمت: 169000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
پک کامل نسخه MKV
تعداد: 32 DVD قیمت: 96000 تومان خرید پک کامل نسخه MKV
خرید پک کامل نسخه MKV
محصولات مرتبط با سریال برگ ریزان با دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *