سریال oz با زیرنویس فارسی

مشخصات سریال oz :سریال oz با زیرنویس فارسی
محصول : آمریکا
زبان : english
تعداد فصل ها : ۶ فصل
ژانر : جنایی | تخیلی | درام
کارگردان : Adam Bernstein
نویسنده : Tom Fontana
امتیاز : ۹.۱ / ۱۰
میانگین زمان هر قسمت: ۴۵ دقیقه
زیرنویس : فارسی و انگلیسی
کیفیت تصویر: عالی
پخش از شبکه : HBO
داستان سریال oz :
سریال به یکی از زندانهای خیلی پیشرفته که سیستم امنیتی قوی داره مربوط میشه. فرار زندانی ها در میان نیست بیشتر به اتفاقات داخل زندان و ارتباط زندانیان مربوط میشه. این زندان با دیگر زندانها فرق داره چراکه دارای یک قسمتی است بنام E-city که در این محوطه زندانیان آزادند ولی هر حرکت آنها توسط زندانبانها کنترل میشود …
توضیحات سریال oz :سریال OZ با زیرنویس فارسی
آز مخفف نام Oswald Maximum Security Penitentiary یا ندامتگاه فوق امنیتی آزوالد است.اما این زندان با زندان های دیگر یک تفاوت اساسی دارد.Tim McManus روانشناسی است که بخشی از این زندان،به نام Emerald City را ساخته است که در زندانیان آزادی های بیشتری دارند.آنها حق دارند لباس هایی که خودشان می خواهند بپوشند،حق دیدن تلویزیون دارند،و سلول های آنها به جای نرده درب های شیشه ای دارند.هدف بلندپروازانه ی مک منس این است که زندانیان در قبال داشتن آزادی،رفتار بهتر و انسانی تری از خود نشان دهند.
زندانیان این زندان شامل چند دسته ی اصلی می شوند.گروه مسلمانان به سرکردگی کریم سعید،که یک زندانی سیاسی است و با سر وصدای زیادی به این زندان منتقل می شود.گروه ایتالیایی ها به سرگروهی شیبتا که سردسته ی مافیا بوده،گروه سیاهپوستان،گروه لاتینو ها،گروه آریایی ها و گروه موتور سواران که متحدان آریایی های نژادپرست هستند.
البته شخصیت های دیگری نیز هستند که به گروه خاصی تعلق ندارند،مانند Rian O’riley و Tobias Beecher که وکیلی است که در حالت مستی دختر بچه ای را با ماشین کشته است و حالا به زندان افتاده است و شاید تنها شخصیتی است که خصلتی شریرانه ندارد.
سریال oz اولین درام ساخته شده توسط شبکه HBO است.Tom Fontana و Barry Levinson پس از موفقیت فوق العاده ای که با سریال Homicide: Life on the Street در شبکه ی NBC به دست آوردند،با پروژه ای جدید به HBO رفتند و با استفاده از آزادی هایی که در این شبکه فراهم بود،سریالی بدون محدودیت،و البته از همه نظر فوق العاده ساختند.
تقریبا هیچ محدودیتی در سریال oz وجود ندارد.صحنه های جنسی،تجاوز،الفاظ رکیک و نژادپرستی.چیزی که تا آن زمان در تلویزیون بی سابقه بود.
زندانیان در این بخش تحت نظارت شدید زندان بانان هستند،اما در عمل هر کاری که دلشان بخواهد می کنند.پخش و استفاده از مواد مخدر،زخمی کردن و کشتن افراد مخالف خود،حمله به زندان بانان،و هر کار دیگری که انجام آن ممنوع باشد.سریال OZ با زیرنویس فارسی
به شخصیت های سریال oz نباید دل ببندید.هر لحظه امکان دارد یکی از شخصیت ها کشته شود.در واقع هیچ کس از آسیب دیدن مصون نیست.قسمت اول در مورد شخصی است که شاید با خود فکر کنید از افراد اصلی داستان است،اما در انتهای همان قسمت کشته می شود.
زندانی دیگری پدر و مادر خود را کشته،مادر خود را خورده و پدرش را برای عید شکرگزاری فریز کرده است !
داستان در هر قسمت توسط یک راوی،یکی از زندانیان،به نام آگوستوس هیل،که معلول است و روی ویلچر می نشیند،روایت می شود و او با دوربین صحبت می کند،و در مورد داستان سریال،مسائل و مشکلات و نقص های قانون،و البته دین و مذهب،حرف می زند،و گاهی اوقات شوخی های زیبایی با این موارد می کند.
بازیگران سریال oz :
Harold Perrineau
Adewale Akinnuoye-Agbaje
Kirk Acevedo
Lance Reddick
Lauren Velez
David Zayas
Christopher Meloni

منبع : زرمارکت

شش فصل کامل
تعداد: 14 DVD قیمت: 28000 تومان خرید شش فصل کامل
خرید شش فصل کامل
محصولات مرتبط با سریال OZ با زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *