سریال کره ای دو هفته با زیرنویس فارسی

مشخصات سریال کره ای دو هفته :
نام : Two Weeksسریال کره ای دو هفته با زیرنویس فارسی
نام به کره ای : 투윅스
کارگردان : سون هیونگ سوک (کارگردان ذائقه شخصی-۲۰۱۰)
نویسنده : سو هیون کیونگ (نویسنده ۴۹ روز و شاهزاده دادستان)
ساخت کشور : کره جنوبی
محصول سال : ۲۰۱۳
ژانر : ملودرام | اکشن | رمزآلود
تعداد قسمتهای سریال : ۱۶ قسمت
شبکه پخش کننده سریال: MBC
شروع پخش : آگوست ۲۰۱۳
امتیاز : ۹٫۷
کیفیت تصویر: بسیار عالی
زیرنویس : زیرنویس فارسی
داستان سریال کره ای دو هفته :
در سریال کره ای دو هفته جانگ ته سان (لی جونکی) زندگی سرد و بی روحی با همسرش دارد در یک حادثه به دروغ متهم به قتل میشود و در عین حال دختری دارد که سرطان خون دارد و فقط دو هفته تا نجات دخترش فرصت دارد و ….ee1
بازیگران سریال کره ای دو هفته :
Lee Joon Ki as Jang Tae San
Kim So Yun as Park Jae Kyung
Park Ha Sun as Seo In Hye
Ryu Soo Young as Im Seung Woo
Song Jae Rim as a professional killer
بیوگرافی شخصیت های اصلی:
جانگ ته سان : او واقعا تنبل و بیکار است.پدرش هنگام تولد او مادرش را ترک می کند. زمانی که هشت سال بیشتر ندارد مادرش نیز دست به خودکشی می زند.او را به یتیم خانه می برند.از آن زمان خشم، ناامیدی و تنهایی اش را با دعوا کردن با بقیه جبران می کند. تا جایی که شبیه یک گانگستر میشود.قلب یخ زده او با دیدن این هیو شروع به ذوب شدن میکند.اما مجبور می شود این هیو را ترک کند.رئیس گانگسترش او را تهدید می کند که اگر به جای او به زندان نرود این هیو را خواهد کشت.برای نجات این هیو او مجبور به این کار میشود.ولی بعدها میفهمد که این هیو باردار است. او به این هیو می گوید که بچه اش را سقط کند و از این هیو میخواهد که از او متنفر شود و فراموشش کند و زندگی جدیدی را شروع کند.
سئو این هیو : او با ته سان، زمانی که در کالج بود ملاقات میکند و با اینکه ته سان آدمی ولگرد و بیکار بود عاشقش میشود.او می داند که ته سان پشت تاریکی اش قلبی مهربان دارد.ee3 زمانی که میفهمد باردار است با اینکه از خانواده اش طرد میشود ولی باز خوشحال است. اما ته سان اورا ناگهانی ترک میکند و او مجبور میشود که دخترش را تنهایی بزرگ کند.قلب او شکسته است و نمی تواند دوباره به مردها اعتماد کند.
پارک جه کیونگ : در سریال کره ای دو هفته او دادستان بخش جنایی است و به دادستان دیوانه معروف است. فقط پرونده های ساده به او اختصاص می یابد و بالادستی هایش از کله شقی او خسته شده اند.در واقع او در قلب خود کینه ای پنهان نسبت به چو سئو هی(عضو کنگره) و مون ایل سوک (گانگستر) دارد.زمانی که او دختری دبیرستانی بود در طول برنامه دولت برای پاکسازی خانه های زاغه ،او شاهد چاقو خوردن پدرش توسط مون ایل سوک بود.او همچنین میفهمد که چو سئو هی و مون ایل سوک رابطه ای مخفیانه دارند.
ایم سوونگ وو : در سریال کره ای دو هفته او پلیس بخش جنایی و باهوش و سخت کوش است.او مغرور است و هرگز چیزی که میخواهد را از دست نمیدهد. اگر چه هنگام تعقیب مجرمین شخصیتی حیوانی دارد ولی در زندگی روزمره اش شوخ و مهربان است.او معتقد است جنایتکارانی مثل ته سان به عنوان یک جنایتکار متولد میشوند.بعد از ملاقات با این هیو عاشقش میشود و تصمیم میگرد با او ازدواج کند.

منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 4 DVD قیمت: 8000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سریال کره ای دو هفته با زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *