سریال سفر زمان دکتر جین با زیرنویس فارسی

مشخصات سریال سفر زمان دکتر جین :
نام : Time Slip Dr. Jinسریال سفر زمان دکتر جین با زیرنویس فارسی
محصول : کره جنوبی
ژانر: فانتزی | دوره ای | پزشکی | عاشقانه | در زمانهای مختلف
سال ساخت : ۲۰۱۲
محصول شبکه : ام بی سی
اپیزود : ۲۲ قسمت
کیفیت : عالی
زیرنویس : فارسی
داستان سریال سفر زمان دکتر جین :
جین هیوک یه جراح مغز و اعصاب نابغه ست که بخاطر شخصیت کمال گرایی که داره با اطرافیانش سرد و خشک رفتار میکنه. او بواسطه ی یه نیروی مرموز به صد و پنجاه سال قبل برمیگرده.در اونجا شروع به مداوای مردم میکنه ولی فقدان تجهیزات لازم و اطلاعات پزشکی ابتدایی آن دوران، مجبورش میکنه تا بدنبال روشهای جدیدی برای کمک به بیمارها بگرده و در این راه سرانجام تبدیل به یه دکتر واقعی میشه…
توضیحات سریال سفر زمان دکتر جین :
در سفر زمان دکتر جین پارک مین یانگ , سونگ سیونگ هون و جه جونگ از گروه JYJ بازی میکنن. نقش اول سریال رو Song Seung Hun بازی می کنه که پیش از این در سریالهای east of eden و my princess ایفای نقش کرده است. سونگ سیونگ هون بازیگر ۳۵ ساله کره قراره نقش یه پزشک باهوش به نام جین هیوک رو بازی کنه ، یک دکتر نابغه با مهارت استثنایی در دوران مدرن که به زمان گذشته (۱۵۰ سال قبل-سال ۱۸۶۰- در دوره چوسان) سفر می کنه .کیم جیجونگ هم نقش -کیم کیونگ تاک – یک افسر با مهارت شمشیرزنی بالا و همچنین نقش رقیب دکتر رو بازی کنه .
پیش از این جیجونگ با بازی در سریال “Protect the Boss” موفق به دریافت جایزه بهترین ستاره تازه وارد از شبکه اس بی اس شده بود . جیجونگ به خاطر نقشش در این سریال مشغول یادگیریه هنرهای رزمی هست. پارک مین یانگ هم دختر چشم تیلی ای کره که در سریال شکارچی شهر خوب درخشید در این سریال در ۲ نقش ( قدیم و جدید) هنرنمایی میکند.
کارگردان سریال هان هائه که پیش از این سریال Over the Rainbow (MBC, 2006)را کارگردانی ودر سریالهای بوسه شیطنت آمیز و خانواده رویال و خانم ریپلی نقش تهیه کننده دارد. نویسنده هم بعد از یک استراحت طولانی برای سریال , Orange (SBS, 2002) فعالیت خود را با سریال دکترجین آغاز کرد. صحنه اول فیلم برداری که صحنه درگیری بین جراح جین ( سانگ سونگ هئون) و دکتر یو (پارک مین یونگ) به عنوان اولین دیدار است , در یک بیمارستان دانشگاهی در استان Gangwon گرفته شده است.
بازیگران سریال سفر زمان دکتر جین :qa2
Song Seung Hun as Jin Hyuk
Park Min Young as Yoo Mi Na / Hong Young Rae
Kim Jaejoong as Kim Kyung Tak
Lee Bum Soo as Lee Ha Eung
Lee So Yeon as Choon Hong
Jin Yi Han as Hong Young Hwi
Kim Eung Soo as Kim Byung Hee

منبع : زرمارکت

پک کامل
تعداد: 6 DVD قیمت: 12000 تومان خرید پک کامل
خرید پک کامل
محصولات مرتبط با سفر زمان دکتر جین با زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *